SEZNAM ABSOLVENTŮ PŘEDMĚTŮ GARANTOVANÝCH VČELAŘSKÝM ODDĚLENÍM


V následujícím seznamu jsou uvedeni posluchači výuky včelařského oddělení od akademického roku 1996/97 a to včetně bakalantů, diplomantů a doktorandů. Jsou seřazeni podle absolvovaných předmětů a podle jména. Do seznamu nejsou zahrnuti studenti, kteří se pouze účastnili dílčí výuky v rámci předmětů garantovaných jinými ústavy (např. Technologie medu v rámi předmětu Technol. drůb. průmyslu dále Ekologie opylovatelů v rámci předmětu Ekologie a Chov včel v rámci předmětu Přidružená lesní výroba); v praxi to znamená, že neabsolvovali zkoušku na včelařském oddělení. V seznamu chybí rovněž posluchači, kteří studium na včelařském oddělení absolvovali neúspěšně. Do celkového součtu zúčastněných výuky včelařského oddělení jsou však zahrnuti. Student, který studoval např. 3 předměty je v seznamu i součtech zahrnutý třikrát.

V seznamu je uvedeno celkem:
2 229
posluchačů absolventů,
6 doktorandů,
3 zahraniční studenti a
20 posluchačů odborných kurzů.

Celkem se se zúčastnilo veškeré výuky včelařského oddělení v akademických letech 1996/97 do ZS 2020/21 včetně
9 954 posluchačů
(zahrnuje absolventy předmětů i dílčí výuky včelařského oddělení včetně studentů se závěrečnou prací a doktorandů-připisováno vždy až po skončení letního semestru).

Datum poslední aktualizace: 12.2.2021

Klinutím se vrátíte na předchozí stránku!


VČELAŘSTVÍ
abecední pořadípříjmení a jménooborrok absolvování
1.Alexová LucieTechnologie potravin2002
2.Ambruz JosefVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
3.Anderle VojtěchAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2009/2010
4.Andielová PetraRostlinolékařství2005
5.Andrusiów StanislavZF N-ZI-RZT-VIN komb [sem 2, roč 1]2015/2016
6.Andrýsek Jiří, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2010/2011
7.Andrýsek LukášAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2015/2016
8.Audyová RenataFytotechnika2000
9.Babáčková MartinaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
10.Babica OndřejAF B-AGB-VS prez [sem 4, roč 2]2019/2020
11.Bábková MarieAF M-ZEI-VS komb [sem 6, roč 3]2007/2008
12.Bačíková HanaTechnologie potravin2004
13.Badalcová Aneta, Bc.AF N-ZEI-ABY prez [sem 4, roč 2]2013/2014
14.Baková LenkaAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2018/2019
15.Bakrlíková VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2012/2013
16.Balcar MiroslavZF B-ZKA-ZKR prez [sem 4, roč 2]2012/2013
17.Bálková ZdeňkaLDF B-ARB-ARB prez [sem 2, roč 1]2017/2018
18.Balog RonaldAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2019/2020
19.Balšíková AnnaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
20.Bartoň JindřichAF B-TO-OH komb [sem 4, roč 2]2015/2016
21.Bartoň KarelLDF B-ARB-ARB komb [sem 4, roč 2]2019/2020
22.Bartoš JakubZF B-ZI-Z prez [sem 4, roč 2]2017/2018
23.Bartoš JosefFytotechnika1999
24.Bartoš MiroslavDřevařské inženýrství2004
25.Bartoš VojtěchVšeobecné zemědělství2005/2006
26.Bartošová LenkaAgroekologie2004
27.Bártová VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
28.Bartuňková HanaVšeobecné zemědělství2005
29.Bařinka VojtěchZF B-ZI-Z prez [sem 4, roč 2]2015/2016
30.Bejdáková KristinaAgroekologie2004
31.Běloch MartinAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2015/2016
32.Benda IvoAF B-AGB-FY prez [sem 4, roč 2]2014/2015
33.Beneš MichalLDF B-LES-LES prez [sem 8, roč 3]2007/2008
34.Beníček LiborDřevařské inženýrství2004
35.Beňovičová DanielaAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2018/2019
36.Beránek LukášAF N-ZS-AD prez [sem 4, roč 2]2015/2016
37.Berka MiroslavAF B-AGB-MBB prez [sem 2, roč 1]2014/2015
38.Berková KateřinaAgroekologie2004
39.Běrský SvatoplukDřevařské inženýrství2004
40.Běťák AdamLDF N-STAV-STAV prez [sem 2, roč 1]2016/2017
41.Bezstarostiová MartinaAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2017/2018
42.Bielesz RobinLDF N-STAV-STAV prez [sem 2, roč 1]2017/2018
43.Bílek KarelZootechnika2001
44.Bílková VeronikaRostlinolékařství2005
45.Blabolil Ondřej, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2007/2008
46.Blaha JanZootechnika2004
47.Blahová MarcelaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
48.Bláhová PavlínaTechnologie potravin2004
49.Blažková AnnaAF B-TO-OH komb [sem 2, roč 1]2010/2011
50.Blažková HanaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
51.Blažková Iveta, Bc.PEF N-EM-ME prez [sem 2, roč 1]2008/2009
52.Blažková Ivona, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
53.Blažková Marcela, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2013/2014
54.Boháčová KamilaTechnologie potravin2002
55.Boháčová KamilaTechnologie potravin2003
56.Bohatcová PetraZootechnika2005
57.Böhmová KateřinaFytotechnika1998
58.Boleloucký PetrZF B-ZI-Z komb [sem 6, roč 3]2007/2008
59.Boleslavová EvaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
60.Borovský MarekLDF N-STAV-STAV prez [sem 2, roč 1]2016/2017
61.Botek OndřejZootechnika2000
62.Both ZdeněkFytotechnika2000
63.Brabec MartinFytotechnika2001
64.Bradová Hana, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2012/2013
65.Brázda MartinZF N-ZI-RZT-VIN komb [sem 4, roč 2]2015/2016
66.Brázdil Jiří, Bc.AF N-ZS-RV prez [sem 2, roč 1]2009/2010
67.Brhel MiloslavTechnologie potravin2002
68.Brtnický MartinAgroekologie2004
69.Brychta JanAF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2015/2016
70.Březina TomášAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
71.Březinová PavlaFytotechnika2000
72.Březinová ZdeňkaZF N-ZIZ-NZ komb [sem 2, roč 1]2019/2020
73.Bubancová Ivana, Bc.Zootechnika-krminářství2006/2007
74.Bučánková Alena, Mgr.MU PřF2007/2008
75.Buček PetrVšeobecné zemědělství2005
76.Buchar JanLesnictví2005/2006
77.Buchtová Petra, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2012/2013
78.Bukovský OndřejZF B-ZAKA-MZKU prez [sem 4, roč 2]2010/2011
79.Bulawa TomášAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2019/2020
80.Burcová MichaelaZootechnika1998
81.Burda ŠtěpánAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
82.Bureš KarelAF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2014/2015
83.Bürgerová LeonaAF B-TP-TP prez [sem 6, roč 3]2009/2010
84.Burian MichalZootechnika2003
85.Buřinský PavelZahradnictví2001
86.Bušek Jaroslav, Bc.Všeobecné zemědělství - komb. studium2004
87.Bystroňová EliškaAgroekologie2003
88.Caltová JanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
89.Cigánková IvetaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
90.Coufalíková PetraFytotechnika1999
91.Coufalová VeronikaFytotechnika2000
92.Čápková MarkétaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
93.Čechová Lenka, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 4, roč 2]2010/2011
94.Čejka JiříAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2009/2010
95.Čermák VáclavFytotechnika2004
96.Černošek Petr, Bc.AF N-ZS-RV prez [sem 2, roč 1]2010/2011
97.Černota JakubLDF B-STAV-STAV prez [sem 2, roč 1]2014/2015
98.Černý Radovan, DiS.AF B-AGB-VS komb [sem 4, roč 2]2011/2012
99.Čížek LukášAF B-TP-TP prez [sem 6, roč 3]2013/2014
100.Čížková HelenaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
101.Čupková DanaZF B-ZI-Z prez [sem 4, roč 2]2017/2018
102.Dačev PetrZootechnika2004
103.Dalík VladimírVšeobecné zemědělství2005/2006
104.Daněk TomášAF B-AGB-FY prez [sem 4, roč 2]2013/2014
105.Daňhel MarekZootechnika1998
106.Daňhel RadimAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
107.Daňková Eva, Bc.Lesní inženýrství2005/2006
108.Dědek TomášZootechnika2001
109.Dědič Jan, Bc.Dřevařství2005/2006
110.Dereňová GabrielaTechnologie potravin2004
111.Die TiborAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2018/2019
112.Diviš Martin, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2013/2014
113.Divišová SoňaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
114.Dobiášová RomanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2009/2010
115.Dobrovolný LubomírLDF B-DSGN-DSGN prez [sem 2, roč 1]2015/2016
116.Dohnal VojtěchAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2017/2018
117.Dohnalová JanaZF B-ZAKA-MZKU prez [sem 8, roč 3]2011/2012
118.Doležal JanVšeobecné zemědělství2001
119.Doležal PetrTechnologie potravin2004
120.Doležalová Růžena, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
121.Doleželová PavlínaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2009/2010
122.Dostálová LenkaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
123.Dostálová YvonaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2009/2010
124.Dovrtělová Hana, Bc., DiS.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2013/2014
125.Dragúňová PavlínaAF B-AGB-VS komb [sem 4, roč 2]2011/2012
126.Drbálková AndreaAF B-TO-OH komb [sem 4, roč 2]2011/2012
127.Drgáčová RenataLesní inženýrství2004
128.Drgová MarkétaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
129.Dubenyuk AlinaAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2019/2020
130.Dudek JiříVšeobecné zemědělství1999
131.Ducháčková MarieAgroekologie2004
132.Dundek PeterLesnictví2005/2006
133.Durajová NicolAF B-TO-OH komb [sem 2, roč 1]2014/2015
134.Durčáková AndreaZF B-ZKA-ZKA prez [sem 2, roč 1]2018/2019
135.Dvorská DenisaAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2009/2010
136.Dvořák DanielZootechnika2004
137.Dvořák Karel, Bc.LDF N-NI-VN prez [sem 2, roč 1]2007/2008
138.Dvořák LukášAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
139.Dvořák StanislavVšeobecné zemědělství2004
140.Dvořáková Anna, Bc.AF N-ZS-ZEI prez [sem 2, roč 1]2011/2012
141.Dvořáková MichaelaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
142.Dvořáková MichaelaZootechnika1998
143.Dybowicz PavelLDF B-ARB-ARB prez [sem 8, roč 3]2017/2018
144.Egersdorfová AlenaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
145.Ehrenbergerová Lenka, Bc.LDF N-KI-IVKP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
146.Eignerová Aneta, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2012/2013
147.El Khaled Youssef EzzatTechnologie potravin2002
148.Elbl JakubAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
149.Eleschová RomanaTechnologie potravin2003
150.Esterka VítZF N-ZI-RZT-VIN komb [sem 2, roč 1]2015/2016
151.Eyermanová KláraZootechnika2004
152.Fábián MarcelPEF B-HPS-F-SBMM prez [sem 6, roč 3]2016/2017
153.Fabšík Miroslav, Bc.PEF B-HPS-F komb [sem 3, roč 2]2010/2011
154.Fadrný PetrAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2012/2013
155.Faruzel Martin, Ing.LDF B-LES-LES komb [sem 2, roč 1]2011/2012
156.Fialová HanaFytotechnika1998
157.Fialová Kateřina, Bc.AF N-TP-JZP prez [sem 4, roč 2]2009/2010
158.Fialová TatianaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2015/2016
159.Fialová ZojaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
160.Fikejsová AndreaZootechnika1997
161.Fila LiborZF B-ZI-VIN komb [sem 2, roč 1]2010/2011
162.Fila PetrAgroekologie2004
163.Filipcová VladimíraAF B-ZEI-ABY prez [sem 2, roč 1]2016/2017
164.Filkuková IvaFytotechnika2003
165.Fílová MarkétaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
166.Fischer PavelDřevařství2005/2006 "
167.Foldynová Jitka (roz. Blažková)AF M-ZEI-VS komb [sem 10, roč 5]2009/2010"
168.Foltýnová Martina, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2012/2013
169.Franke Lukáš, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
170.Franková Šárka, Bc. Ing.ZF N-ZI-Z komb [sem 2, roč 1]2018/2019
171.Franková ZuzanaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
172.Fröhlichová JanaAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2010/2011
173.Gajda Aleš, Bc.LDF N-DI-DDPS prez [sem 2, roč 1]2008/2009
174.Gajdíková DanielaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
175.Gamberská PetraAgroekologie2003
176.Goláňová PetraZootechnika2000
177.Goldschmidtová MarkétaAgroekologie2004
178.Graclíková LenkaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
179.Gregor FrantišekTechnologie potravin2003
180.Gregorová JanaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
181.Gregorová Juráková MarcelaAF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2014/2015
182.Grézlová MarieLesní inženýrství2000
183.Grossová EvaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
184.Gulas JánAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2008/2009
185.Haas RadekFytotechnika1997
186.Haba JanZF B-ZT-Z prez [sem 2, roč 1]2009/2010
187.Hajátková IvetaAF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2015/2016
188.Hajdíková AdrianaTechnologie potravin2003
189.Hájek MiroslavVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
190.Hála MichaelLDF B-LES-LES prez [sem 4, roč 2]2007/2008
191.Hala PavelVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
192.Halíčková JanaTechnologie potravin2005
193.Hallová TerezaAF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2016/2017
194.Hálová HelenaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2010/2011
195.Haluzová KláraAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2013/2014
196.Hanák MichalVšeobecné zemědělství2004
197.Hantsch JosefVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
198.Hanulíková VeronikaAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2016/2017
199.Hanzalová LenkaAgroekologie2003
200.Hanzl JiříAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
201.Hápová JanaTechnologie potravin2004
202.Hasa VáclavAF B-AGB-VS prez [sem 2, roč 1]2014/2015
203.Haška JaromírVšeobecné zemědělství2006/2007
204.Havlát PetrAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2017/2018
205.Havlová LucieAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
206.Hegedůšová ZdeňkaVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
207.Heger JanAF N-ZS-VSE prez [sem 4, roč 2]2019/2020
208.Hejtmánek VítVšeobecné zemědělství2004
209.Herger LukášZootechnika2001
210.Heverová HanaAF M-ZEI-VS komb [sem 6, roč 3]2007/2008
211.Hlava AlešAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
212.Hlaváčová Jana, Bc. MUDr.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
213.Hlavatá JanaAF N-ZS-VSE prez [sem 2, roč 1]2019/2020
214.Hlavatý PavelZootechnika2004
215.Hledík PetrLDF B-ARB-ARB prez [sem 2, roč 1]2014/2015
216.Hlinecký IvanTechnologie potravin2003
217.Hložek MarekAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2014/2015
218.Hock VáclavVšeobecné zemědělství2004
219.Hochmanová JanaZootechnika2003
220.Holcová Kristýna, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2013/2014
221.Holendová KateřinaVšeobecné zemědělství2001
222.Homolka OndřejVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
223.Hon PetrTechnologie potravin2003
224.Horáčková KristýnaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
225.Horák AlešDřevařské inženýrství2000
226.Horák JiříLesní inženýrství2004
227.Horáková JanaAF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2015/2016
228.Horáková MarkétaVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
229.Horáková NikolaAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2018/2019
230.Horáková PetraLDF B-ARB-ARB prez [sem 2, roč 1]2016/2017
231.Horáková PetraTechnologie potravin2004
232.Horká Silvie, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2013/2014
233.Horký JanLDF B-ARB-ARB komb [sem 2, roč 1]2019/2020
234.Horňáková AlenaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2009/2010
235.Horník AlešVšeobecné zemědělství1997
236.Hortová PavlínaAgroekologie2004
237.Hořeňovská Hana, Bc.LDF B-ARB-ARB komb [sem 4, roč 2]2018/2019
238.Houdek JaromírVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
239.Hrabětová DanaAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2008/2009
240.Hrabovská BeátaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
241.Hrabovský Jaroslav, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
242.Hradil RadekVšeobecné zemědělství1999
243.Hrbáčová Zdeňka, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2013/2014
244.Hrbková EvaZootechnika2003
245.Hrdina Pavel, MVDr.Všeobecné zemědělství - komb. studium2005/2006
246.Hrdinová AnnaAF M-ZEI-VS komb [sem 8, roč 4]2008/2009
247.Hrobařová MarkétaZootechnika2003
248.Hromadová KristýnaRostlinolékařství2005
249.Hromadová MarcelaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
250.Hron MartinZootechnika2000
251.Hronková Petra, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2013/2014
252.Hronová Lenka, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2007/2008
253.Hrozková Martina, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2010/2011
254.Hrubá BohuslavaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
255.Hrubešová VěraVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
256.Hrudová EvaFytotechnika1998
257.Hřebíčková ŠárkaTechnologie potravin2002
258.Hub JosefZootechnika2004
259.Hudáková Eva, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2011/2012
260.Hudec RostislavVšeobecné zemědělství2004
261.Hudec RostislavVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
262.Hudeček JiříVšeobecné zemědělství2006/2007
263.Humplík PřemyslLDF B-KRAJ-KRAJ prez [sem 4, roč 2]2008/2009
264.Hutařová LenkaAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2017/2018
265.Huvar KarelAF B-TO-OH komb [sem 6, roč 3]2013/2014
266.Hynečková EvaAF M-ZEI-VS komb [sem 10, roč 5]2009/2010
267.Hynšt JaroslavVšeobecné zemědělství1997
268.Chaloupek TomášAF B-AGB-VS prez [sem 4, roč 2]2014/2015
269.Chaloupková Marie, Bc.LDF N-KI-KI prez [sem 2, roč 1]2013/2014
270.Chalupová KateřinaTechnologie potravin2005
271.Chalupová VeronikaAF N-ZS-ZEI komb [sem 6, roč 2]2016/2017
272.Charvat HynekFytotechnika2000
273.Chelíková HanaZF N-ZI-Z komb [sem 4, roč 2]2018/2019
274.Chloupková JanaFytotechnika1998
275.Chmelík JanLesnictví2004
276.Chmelík VojtěchAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
277.Chovanová IvanaAF N-ZOO-KRM prez [sem 4, roč 2]2015/2016
278.Chuchmová TerezaLDF B-ARB-ARB komb [sem 2, roč 1]2018/2019
279.Chvalkovský Roman, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 1, roč 1]2011/2012
280.Chyla Petr, Bc.LDF N-NI-VN prez [sem 2, roč 1]2007/2008
281.Chytka VladimírAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2018/2019
282.Ilgner PetrPEF B-EM-EZP prez [sem 2, roč 1]2013/2014
283.Indrák PetrVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
284.Jakoubek RomanFytotechnika2001
285.Jakubec TomášVšeobecné zemědělství2005
286.Jakubíková KláraAF N-RL-RL prez [sem 2, roč 1]2014/2015
287.Janáčková Hana, Bc.PEF N-HPS-F-SNUD prez [sem 2, roč 1]2009/2010
288.Janás JanVšeobecné zemědělství1998
289.Janás PavelZF N-ZI-RZT-VIN komb [sem 4, roč 2]2014/2015
290.Janda MilanFytotechnika1998
291.Janíková Kateřina, Bc.Technologie potravin2006/2007
292.Jankovská ZuzanaLesní inženýrství2001
293.Janků MartinZootechnika2003
294.Janoš PatrikLDF B-ARB-ARB prez [sem 8, roč 3]2017/2018
295.Janoušek Radek, DiS.LDF B-ARB-ARB komb [sem 6, roč 3]2018/2019
296.Jánská DagmarLDF B-NAB-VTN prez [sem 4, roč 2]2007/2008
297.Jarošová MarkétaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
298.Jaša TomášZahradnictví2001
299.Javůrková Marie, Mgr.Agroekologie2004
300.Jedlička Marek, Ing.Všeobecné zemědělství2006/2007
301.Jemelka VladimírVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
302.Jeřábek IvoVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
303.Jeřábek VojtěchAF B-ZOO-ZO prez [sem 6, roč 3]2014/2015
304.Jeřábková Helena, Bc.AF N-TO-TMO komb [sem 2, roč 1]2012/2013
305.Ježková MarieTechnologie potravin2004
306.Jílková EvaVšeobecné zemědělství2000
307.Jílková PavlínaZootechnika2003
308.Jirouš MilanVšeobecné zemědělství1997
309.Jochová VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
310.Jonáková MartinaTechnologie potravin2003
311.Jordová PetraTechnologie potravin2003
312.Joura LiborLDF B-ARB-ARB prez [sem 6, roč 3]2019/2020
313.Juchelka VladimírTechnologie potravin2003
314.Juračková AndreaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2010/2011
315.Juračková KateřinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
316.Juráň Stanislav, Bc.AF N-FYTO-BR prez [sem 4, roč 2]2012/2013
317.Jurčeková Alena, Bc.AF N-ZOO-ZB prez [sem 2, roč 1]2011/2012
318.Jurdová Marcela, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2010/2011
319.Jurečka MariánFytotechnika2001
320.Jurnečková Lenka, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2008/2009
321.Jůva MichalLDF B-LES-LES komb [sem 6, roč 3]2013/2014
322.Kabrhel VojtěchTechnologie potravin2003
323.Kabrhelová JanaRostlinolékařství2005
324.Kabrhelová ZuzanaRostlinolékařství2005
325.Kaderková JanaAgroekologie2005/2006
326.Kadeřábek PetrAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
327.Kadlec TadeášLesnictví2004
328.Kahule KarelLDF B-LES-LES prez [sem 8, roč 3]2014/2015
329.Kalábová Kateřina, Bc.FRRMS N-RR-SERR-PO prez [sem 4, roč 2]2013/2014
330.Kaločayová JanaTechnologie potravin2003
331.Kaltounek Milan, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
332.Kapusňaková JiřinaAF M-ZEI-VS komb [sem 8, roč 4]2008/2009
333.Karas MichalZootechnika2001
334.Karásková Petra, Bc.AF N-ZS-RV prez [sem 2, roč 1]2007/2008
335.Karmazin MilanTechnologie potravin2003
336.Kastnerová NatálieAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2018/2019
337.Kaše Martin, Bc.AF N-ZOO-ZB komb [sem 4, roč 2]2007/2008
338.Kašková Michaela, Ing.Všeobecné zemědělství - komb. studium2005/2006
339.Kašparcová ZdeňkaTechnologie potravin2002
340.Kašparová Andrea, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2010/2011
341.Kavická LenkaAF B-ZOO-ZO prez [sem 6, roč 3]2014/2015
342.Kavková RadanaAgroekologie2004
343.Kilián LiborAF B-TP-TP prez [sem 6, roč 3]2012/2013
344.Kindermannová HanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2010/2011
345.Kintl AntonínAgroekologie2006/2007
346.Klaclová MarieZootechnika2005/2006
347.Klap OndřejRostlinolékařství2005
348.Kleinová Jana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2009/2010
349.Kleinová MartinaTechnologie potravin2003
350.Klička LubomírFytotechnika1999
351.Klíma ZdeněkVeterinární a farmaceutická fakulta Brno2005
352.Klimeš JanAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2013/2014
353.Klimešová HelenaTechnologie potravin2004
354.Klimešová MarkétaFytotechnika1998
355.Klimešová MartinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2010/2011
356.Klimo MilanFytotechnika1997
357.Klouda JakubVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
358.Klučková ŠtěpánkaAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2014/2015
359.Klusoňová Iva, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2012/2013
360.Knobloch MilanVšeobecné zemědělství - komb. studium2005/2006
361.Knollová MichaelaAgroekologie2004
362.Knorová Andrea, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2009/2010
363.Knot PavelFytotechnika1998
364.Knotková Veronika, Bc.AF N-ZOO-CHK prez [sem 2, roč 1]2012/2013
365.Kobliha RadekFytotechnika2003
366.Kocian JiříVšeobecné zemědělství2001
367.Kocian JiříVšeobecné zemědělství2003
368.Kociánová KláraZootechnika2004
369.Kocmánková EvaAgroekologie2003
370.Kocourek Jiří, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2007/2008
371.Kocourková ZuzanaFytotechnika2001
372.Kodymová HanaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
373.Kohout JanZootechnika2000
374.Koláček StanislavAF B-ZS-PT prez [sem 4, roč 2]2007/2008
375.Koláčková HanaZF B-ZAKA-MZKU prez [sem 4, roč 2]2009/2010
376.Koláčková PavlaAF B-RL-RL prez [sem 4, roč 2]2007/2008
377.Kolařík PavelFytotechnika2003
378.Kolářová Eva, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2010/2011
379.Kolářová IlonaZootechnika2003
380.Kolářová LucieAF N-TP-EKT prez [sem 2, roč 1]2014/2015
381.Kolašínová Jarmila, Bc. et Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2012/2013
382.Kolatková ZuzanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2013/2014
383.Kolečkářová LenkaAgroekologie2004
384.Kolínek KarelLesnictví2005
385.Kollár DanLDF B-STAV-STAV prez [sem 2, roč 1]2013/2014
386.Kolouchová PetraTechnologie potravin2004
387.Komrska PetrTechnologie potravin2002
388.Konečná KristýnaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
389.Konečná VěraTechnologie potravin2005
390.Konupka TomášVšeobecné zemědělství2005
391.Konvičný MichaelFytotechnika1999
392.Kopáček JiříTechnologie potravin2002
393.Kopecká KláraZF B-ZKA-ZKR prez [sem 2, roč 1]2015/2016
394.Kopecká Martina, Bc.Lesní inženýrství2006/2007
395.Koriťák PavelAF B-AGB-FY prez [sem 2, roč 1]2015/2016
396.Kornelová LenkaLesní inženýrství2000
397.Korniová AdélaAgroekologie2001
398.Kořínek MatějAF B-AGB-VS prez [sem 2, roč 1]2008/2009
399.Košková StanislavaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
400.Košťálová LucieAgroekologie2003
401.Kotalová JanaRostlinolékařství2006/2007
402.Kotík TomášLesní inženýrství2004
403.Koton Jaroslav, Ing., Ph.D.ZF B-ZI-VIN komb [sem 4, roč 2]2011/2012
404.Kouba VáclavAF M-ZEI-VS komb [sem 8, roč 4]2008/2009
405.Kouba ZdeněkLDF B-LES-LES prez [sem 4, roč 2]2007/2008
406.Koubková HanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2012/2013
407.Koukolská EvaZootechnika2001
408.Kouřil PetrAF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2014/2015
409.Kouřílek OldřichLDF B-LES-LES prez [sem 2, roč 1]2016/2017
410.Koutná Svatava, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2012/2013
411.Kovál AdamAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2018/2019
412.Kovář PavelAF B-AGB-VS komb [sem 2, roč 1]2013/2014
413.Kovařík AdamAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
414.Kovářová LenkaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
415.Kozina VladimírVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
416.Král PavelFytotechnika1998
417.Král ZdeněkAgroekologie2003
418.Králíček JiříVšeobecné zemědělství1999
419.Králík PetrTechnologie potravin2003
420.Králíková MarcelaTechnologie potravin2003
421.Kraseker JiříAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
422.Krasňanský LukášZF B-ZI-VIN prez [sem 2, roč 1]2007/2008
423.Krátká LenkaTechnologie potravin2003
424.Kratochvílová PavlaZootechnika2003
425.Krausová IvaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
426.Krč JiříFytotechnika2004
427.Krčková LenkaFytotechnika2000
428.Krčmářová JanaAF B-RL-RL prez [sem 4, roč 2]2009/2010
429.Krejčí JarmilaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
430.Krejčí RadekAF B-TP-TP prez [sem 6, roč 3]2011/2012
431.Krejčová EvaTechnologie potravin2003
432.Krejčová HanaZootechnika1997
433.Krejčová VeronikaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
434.Kremrová JanaTechnologie potravin2003
435.Kreysa JakubLDF B-DREV-DREV prez [sem 4, roč 2]2007/2008
436.Krobotová EliškaAF N-ZS-VSE prez [sem 2, roč 1]2019/2020
437.Krupinská ZuzanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
438.Kružíková LadislavaVšeobecné zemědělství2001
439.Křepelková MichaelaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
440.Křiváková Lenka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2009/2010
441.Kříž BohumilLesnictví2005
442.Kříž MichalAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2011/2012
443.Křížová Olga, Bc.AF N-TO-TMO komb [sem 2, roč 1]2018/2019
444.Křížová ŠárkaTechnologie potravin2004
445.Křížová VeronikaTechnologie potravin2003
446.Kubáček RostislavAF B-RL-RL prez [sem 4, roč 2]2009/2010
447.Kubánková BlankaVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
448.Kubátová Jaroslava, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2010/2011
449.Kubějová MichaelaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2010/2011
450.Kubicová MartaTechnologie potravin2004
451.Kubínková LenkaVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
452.Kubínová MarkétaTechnologie potravin2003
453.Kubisová SabinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
454.Kucín MartinAF B-ZS-PT prez [sem 4, roč 2]2015/2016
455.Kučera AlešLesnictví2005
456.Kučera BohuslavVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
457.Kudrnová Elena, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2008/2009
458.Kuchaříková KateřinaFytotechnika2003
459.Kuchařová ZuzanaLesní inženýrství1998
460.Kuchyňková Lenka, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
461.Kundrát RudolfZootechnika2004
462.Kunková Rebeka KarlaLDF B-ARB-ARB komb [sem 2, roč 1]2019/2020
463.Kupková KateřinaTechnologie potravin2002
464.Kuráková HanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
465.Kurdiovský MartinTechnologie potravin2002
466.Kuřitková Dana, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
467.Kušnir MartinZF B-ZKA-ZKR prez [sem 2, roč 1]2018/2019
468.Kysučan MartinAF B-TO-OH komb [sem 4, roč 2]2010/2011
469.Lahodová PetraAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2016/2017
470.Langer RichardAF N-ZS-VSE prez [sem 2, roč 1]2019/2020
471.Lánová MartinaVšeobecné zemědělství2003
472.Látal OldřichZootechnika2001
473.Látal RomanZootechnika1998
474.Lauko Michael, Bc.PEF N-SI-EI-SNIN prez [sem 4, roč 2]2010/2011
475.Legátová AlenaZF B-ZKA-ZKA prez [sem 4, roč 2]2016/2017
476.Legátová MonikaLDF B-ARB-ARB komb [sem 6, roč 3]2018/2019
477.Legerská EvaTechnologie potravin2005
478.Lengálová ZdenkaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
479.Ležák JosefFytotechnika2004
480.Lichovník RomanFytotechnika1997
481.Lindovská PetraAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
482.Linhartová PavlaVýroba a distribuce potravin2005
483.Lipenský Jan, Bc., DiS.AF N-ZOO-ZB komb [sem 4, roč 2]2008/2009
484.Lisec JakubLDF B-DREV-DREV prez [sem 2, roč 1]2012/2013
485.Lišková BarboraLesnictví2004
486.Lišková MartinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
487.Londová JulieZF B-ZI-VIN prez [sem 2, roč 1]2016/2017
488.Loukotová Jana, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2008/2009
489.Loveček MartinAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
490.Ludvigová AndreaFytotechnika1999
491.Ludvíková PetraAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2010/2011
492.Luhan MichalAF M-ZEI-VS komb [sem 8, roč 4]2007/2008
493.Lujka JanAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2014/2015
494.Lukešová Lucie, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2007/2008
495.Lunerová MarieRostlinolékařství2006/2007
496.Luska Karel, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2010/2011
497.Maco RomanAF N-FYTO-BR prez [sem 2, roč 1]2014/2015
498.Mačák RomanZootechnika1997
499.Máčalová ZuzanaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
500.Mahdal VlastimilVšeobecné zemědělství2001
501.Mahovský Zdeněk, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
502.Mach Pavel, DiSOdpadové hospodářství2004
503.Mácha MartinAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2008/2009
504.Macháček PetrLesnictví2005
505.Machková MonikaTechnologie potravin2002
506.Machová AlexandraZF B-ZKA-ZKR prez [sem 4, roč 2]2014/2015
507.Makovská DanielaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
508.Makovská Kateřina, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
509.Malá ZuzanaAgroekologie2003
510.Malachová KateřinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2010/2011
511.Maláníková ZdenkaVšeobecné zemědělství2000
512.Málek Jan, Bc.Zootechnika2006/2007
513.Malíková EvaVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
514.Malíková Helena, Bc. et Bc.LDF N-KI-BUK prez [sem 6, roč 2]2010/2011
515.Malinová ŠárkaTechnologie potravin2002
516.Málková MarkétaVšeobecné zemědělství1999
517.Malý JanFytotechnika2004
518.Mamica OndřejZootechnika2005
519.Mandová LucieAF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2018/2019
520.Mangová IvetaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
521.Marčok VojtěchLDF B-LES-ARB prez [sem 4, roč 2]2010/2011
522.Marek JanVšeobecné zemědělství2005/2006
523.Marek JosefZF N-ZIZ-NVAV komb [sem 2, roč 1]2019/2020
524.Mareš PetrZootechnika2001
525.Marková IvetaTechnologie potravin2004
526.Marková Pavla, Bc.AF N-BO-BMO prez [sem 2, roč 1]2009/2010
527.Maršálek FrantišekAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2007/2008
528.Martinák KrištofAF N-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2019/2020
529.Martinec LiborZootechnika1997
530.Martinec RadekAgroekologie2004
531.Martínek JanAF N-ZEI-ABY prez [sem 2, roč 1]2014/2015
532.Mařák FrantišekAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
533.Masařík PavelZootechnika1997
534.Mašek Michal, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
535.Maška DavidAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2010/2011
536.Maštalíř StanislavFytotechnika1997
537.Matějíček MartinVšeobecné zemědělství1997
538.Matějková EvaAgroekologie2003
539.Matoulek Jiří, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
540.Matulková ZdenkaTechnologie potravin2002
541.Maťúšová Lenka Mgr.ZF B-ZI-Z komb [sem 4, roč 2]2017/2018
542.Matysová BohumilaVšeobecné zemědělství2000
543.May Jan, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
544.Melecká IlonaTechnologie potravin2003
545.Melich JánLDF N-LI-LI prez [sem 4, roč 2]2017/2018
546.Melková PavlaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
547.Menclová Karolína, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2010/2011
548.Mész VáclavVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
549.Mešťánek MatejAF N-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2019/2020
550.Michlovský PetrZF N-ZI-RZT-VIN komb [sem 4, roč 2]2014/2015
551.Mikešová AntonieAF B-TO-OH komb [sem 2, roč 1]2016/2017
552.Miková KristýnaTechnologie potravin2002
553.Mikulčíková PetraSociální ekonomie2004
554.Mikušová ZuzanaFytotechnika2001
555.Milota JosefVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
556.Minaříková Helena, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2013/2014
557.Minářová EliškaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
558.Minářová TerezaAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2019/2020
559.Míšková RadkaAF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2018/2019
560.Mišurec MartinLDF B-ARB-ARB prez [sem 2, roč 1]2016/2017
561.Mižďoch JiříZootechnika2000
562.Modlitbová IrenaOchrana rostlin2004
563.Mokrušová IvanaTechnologie potravin2004
564.Molitorová MartinaAgroekologie2004
565.Moravcová Jana, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2009/2010
566.Moravová PavlínaAF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2014/2015
567.Motičák SilviánZF B-ZKA-ZKA prez [sem 4, roč 2]2014/2015
568.Mráček JaroslavFytotechnika1998
569.Mrázová EliškaFytotechnika1998
570.Mrázová OlgaZF N-ZI-RZT-VIN komb [sem 2, roč 1]2015/2016
571.Mrhálková BarboraPEF B-EM-ME prez [sem 2, roč 1]2018/2019
572.Mrlinová Blažena, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
573.Mucha Martin, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
574.Müller LubošAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2011/2012
575.Müller ZbyněkVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
576.Musil Lukáš, Bc.LDF N-KI-BUK prez [sem 4, roč 2]2009/2010
577.Musil PavelAF B-ZS-PT prez [sem 4, roč 2]2016/2017
578.Musil Petrjánošová MartinaZF N-ZIZ-NVAV komb [sem 2, roč 1]2019/2020
579.Musil TomášLesnictví2004
580.Musila JanAF B-AGB-VS prez [sem 4, roč 2]2013/2014
581.Muzikantová KateřinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
582.Najvarová BohumilaLesní inženýrství2003
583.Nasadilová RenataVšeobecné zemědělství - komb. studium2005/2006
584.Navarová ZuzanaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
585.Navrátil LadislavZootechnika2000
586.Navrátil OndřejAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
587.Navrátil PetrTechnologie potravin2003
588.Navrátil ZdeněkLDF B-STAV-STAV prez [sem 8, roč 3]2011/2012
589.Navrátilová EvaVšeobecné zemědělství2003
590.Nečasová HanaFytotechnika2000
591.Nečekalová JanaFytotechnika2004
592.Nedbal Jaromír, Bc.AF N-ZS-ZEI prez [sem 4, roč 2]2010/2011
593.Nehybová Iveta, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2009/2010
594.Nehybová TerezaFytotechnika2003
595.Nejedlíková PavlaAF M-ZEI-VS komb [sem 8, roč 4]2008/2009
596.Němcová IvaAF B-TO-OH komb [sem 2, roč 1]2014/2015
597.Němcová ZuzanaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
598.Němčíková RútAgroekologie1998
599.Němec Jan, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2007/2008
600.Němec MartinVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
601.Nepustilová-Sedláčková KláraLDF B-LES-LES komb [sem 2, roč 1]2016/2017
602.Nerad KarelLDF B-STAV-STAV prez [sem 4, roč 2]2010/2011
603.Nerádová MichaelaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2017/2018
604.Nerušil DominikAF B-AGB-FY prez [sem 2, roč 1]2016/2017
605.Nerušil Jan, Bc.LDF N-KI-IVKP prez [sem 2, roč 1]2009/2010
606.Neveselá LenkaTechnologie potravin2002
607.Nevrlá StanislavaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2008/2009
608.Nezdařilíková MarkétaAgroekologie2003
609.Niemiec LukášVšeobecné zemědělství2000
610.Nikodemová TáňaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
611.Nosek OndřejVýroba a distribuce potravin2004
612.Nováčková EvaAgroekologie2003
613.Novák JanVšeobecné zemědělství2001
614.Novák JiříLesní inženýrství2003
615.Novák KarelLDF B-ARB-ARB prez [sem 2, roč 1]2015/2016
616.Novák MartinAF N-FYTO-BR prez [sem 4, roč 2]2015/2016
617.Novák MichalVšeobecné zemědělství1999
618.Nováková DarinaAgroekologie2004
619.Nováková KateřinaTechnologie potravin2004
620.Novotná EvaFytotechnika1998
621.Novotná HelenaTechnologie potravin2003
622.Novotná KarolínaAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2016/2017
623.Novotná LenkaTechnologie potravin2002
624.Novotná MichaelaLDF B-ARB-ARB prez [sem 2, roč 1]2015/2016
625.Novotná MichaelaTechnologie potravin2002
626.Novotný BřetislavAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
627.Obdržálek MatějLDF B-DSGN-DSGN prez [sem 8, roč 4]2015/2016
628.Ondrová TerezaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
629.Ondruch TomášVšeobecné zemědělství1999
630.Orlovský VítLDF B-ARB-ARB komb [sem 6, roč 3]2019/2020
631.Orságová MarieAF B-AGB-BR prez [sem 2, roč 1]2007/2008
632.Otáhalová JanaVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
633.Otradovec Petr, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 4, roč 2]2010/2011
634.Oudová Barbora, Bc.AF B-AGB-VS komb [sem 2, roč 1]2012/2013
635.Ovčáčík TomášAF B-ZS-PT prez [sem 2, roč 1]2013/2014
636.Ovšonka MartinLDF N-STAV-STAV prez [sem 2, roč 1]2015/2016
637.Paclík RomanKrajinářství2006/2007
638.Págo RenéFytotechnika1998
639.Pajdla MarekLDF B-LES-ARB prez [sem 4, roč 2]2013/2014
640.Pala LiborAF B-ZS-PT prez [sem 4, roč 2]2015/2016
641.Palán Gustavmimořádné studium1998
642.Páník MichalAgroekologie2005/2006
643.Papaj Martin, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
644.Papež JosefTechnologie potravin2004
645.Pártlová KristýnaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2007/2008
646.Pašek LukášAF B-TO-OH komb [sem 6, roč 3]2013/2014
647.Patčová MartinaZootechnika1997
648.Patloková KateřinaZF N-ZIZ-NZ komb [sem 2, roč 1]2019/2020
649.Patloková MartinaAF B-ZEI-ABY prez [sem 2, roč 1]2016/2017
650.Pavelka ZdeněkDřevařské inženýrství2000
651.Pavlásek Martin, Bc.PEF N-II-ARI-SNIN prez [sem 4, roč 2]2013/2014
652.Pavlíček JaroslavZF B-ZT-Z prez [sem 4, roč 2]2010/2011
653.Pavlíček MichaelLDF B-ARB-ARB komb [sem 2, roč 1]2019/2020
654.Pavlíček TomášLesnictví2004
655.Pavlík JiříZF N-ZI-Z komb [sem 4, roč 2]2016/2017
656.Pavlík Zdeněk, Bc.AF N-ZS-AD prez [sem 4, roč 2]2013/2014
657.Pavlíková DanaFytotechnika1999
658.Pavlíková DanaFytotechnika2000
659.Pazourek JosefVšeobecné zemědělství2000
660.Pecinová Hana, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2011/2012
661.Pěček Jan, Ing., Ph.D.ZF B-ZI-VIN komb [sem 2, roč 1]2017/2018
662.Pečinková MagdalénaAF B-AGB-VS komb [sem 2, roč 1]2019/2020
663.Pečivová KatarínaZF B-ZI-Z prez [sem 4, roč 2]2017/2018
664.Pechková Jana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2009/2010
665.Peichl JosefAF B-AGB-VS komb [sem 2, roč 1]2012/2013
666.Pelikánová ArankaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
667.Peňázová MonikaAF B-AGB-VS komb [sem 2, roč 1]2015/2016
668.Perůtková LenkaFytotechnika2003
669.Pešková LenkaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
670.Pešková MichaelaZootechnika2004
671.Peterková HanaLesnictví2005
672.Peterková KateřinaTechnologie potravin2005/2006
673.Petr MiloslavZootechnika1998
674.Petr OndřejAF B-ZEI-ABY prez [sem 4, roč 2]2018/2019
675.Petr RadimVšeobecné zemědělství2004
676.Petr ZdeněkAF B-ZEI-ABY prez [sem 2, roč 1]2015/2016
677.Petrek RadimAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2007/2008
678.Petričák Milan, Bc.LDF N-STAV-STAV prez [sem 4, roč 2]2012/2013
679.Petrovická LucieFytotechnika2003
680.Petruň TomášZootechnika1998
681.Petrušková LucieVšeobecné zemědělství2003
682.Petrželová LenkaAF B-AGB-VS komb [sem 4, roč 2]2014/2015
683.Petříček JanLDF B-LES-LES prez [sem 4, roč 2]2012/2013
684.Pilch PetrVšeobecné zemědělství2004
685.Pillerová Lenka, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2013/2014
686.Pinďák Zdeněk, Bc.Fytotechnika2006/2007
687.Pinkasová Markéta, Bc.LDF N-KI-KI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
688.Pipalová SylvaFytotechnika1999
689.Pišlová MagdalenaTechnologie potravin2002
690.Počuch MichalLDF B-LES-LES prez [sem 6, roč 3]2007/2008
691.Podaná MarkétaLDF B-ARB-ARB komb [sem 2, roč 1]2019/2020
692.Podborská EvaAgroekologie2003
693.Podola MartinZootechnika2000
694.Pochobradský TomášLDF B-LES-ARB prez [sem 6, roč 3]2011/2012
695.Poláček TomášAF B-AGB-VS prez [sem 4, roč 2]2016/2017
696.Poláčková KláraAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
697.Polách VojtěchAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2011/2012
698.Poláchová Lenka, Bc.AF N-TO-TMO komb [sem 2, roč 1]2018/2019
699.Polák JanAgroekologie2003
700.Polák Jan, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
701.Poláková Lenka, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2013/2014
702.Polednová DagmarAgroekologie2004
703.Pomezný MarekAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2007/2008
704.Popelková VendulaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2014/2015
705.Pospíšilová PetraFytotechnika2000
706.Poštulková RomanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
707.Potočková NikoletaZF B-ZI-Z prez [sem 4, roč 2]2018/2019
708.Pracný LukášAgroekologie2003
709.Prášek PetrLDF B-ARB-ARB komb [sem 2, roč 1]2019/2020
710.Pražienková Simona, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2010/2011
711.Preisingerová Bohuslava, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
712.Proboštová VeronikaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
713.Procházková EvaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
714.Procházková SylvaZootechnika2001
715.Prokop VáclavLDF B-ARB-ARB komb [sem 6, roč 3]2018/2019
716.Prokop ZbyněkZootechnika1998
717.Proroková Tereza, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2012/2013
718.Prosecká DenisaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
719.Prostředník JanDřevařské inženýrství2005
720.Provazník Jan, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2013/2014
721.Prudká ZuzanaFytotechnika2006/2007
722.Přibilík Martin, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
723.Přibilík Roman, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
724.Přidalová HanaZootechnika2003
725.Pšenáková DanielaLesnictví2004
726.Ptáčková Zdeňka, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
727.Pubal JosefLesní inženýrství2001
728.Pukačová JaroslavaZootechnika2003
729.Pulkrtová Marcela, MVDr.Všeobecné zemědělství - komb. studium2005/2006
730.Purmenská ZuzanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2010/2011
731.Půst PetrAF B-ZEI-ABY prez [sem 2, roč 1]2018/2019
732.Pydychová AlenaTechnologie potravin2003
733.Pýchová LucieAgroekologie2004
734.Pyrochta VáclavVšeobecné zemědělství2001
735.Rantová BarboraAF N-TO-TMO prez [sem 6, roč 2]2019/2020
736.Rapant Jan, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
737.Rausová MiroslavaZootechnika2000
738.Reitmajer JanLDF B-KRAJ-KRAJ prez [sem 7, roč 3]2007/2008
739.Remerová PavlaAF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2015/2016
740.Rezničenko LuděkAF M-ZEI-VS komb [sem 6, roč 3]2007/2008
741.Rezničenková IrenaAF M-ZEI-VS komb [sem 6, roč 3]2007/2008
742.Richterová LeonaFytotechnika2003
743.Ročeň Václav, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2007/2008
744.Rod JanAF B-AGB-VS prez [sem 4, roč 2]2016/2017
745.Roik KristiánVšeobecné zemědělství1999
746.Rojková IvaVšeobecné zemědělství2005/2006
747.Rosický JanTechnologie potravin2004
748.Roubíčková Petra, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2010/2011
749.Roušalová Lucie, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2013/2014
750.Rozek KamilZF N-ZI-RZT-VIN komb [sem 4, roč 2]2014/2015
751.Rujbrová Jana, DiS.AF B-AGB-VS komb [sem 6, roč 3]2011/2012
752.Rulíková Dagmar, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2010/2011
753.Ruška DavidAF N-FYTO-F prez [sem 2, roč 1]2014/2015
754.Růžička VojtěchAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2019/2020
755.Růžičková GabrielaFytotechnika1999
756.Růžičková Martina, Bc.ICV B-SP-UOP komb [sem 2, roč 1]2009/2010
757.Rybová LenkaTechnologie potravin2005
758.Rychetská VendulaVšeobecné zemědělství1998
759.Ryška KarelAF B-AGB-VS prez [sem 2, roč 1]2009/2010
760.Ryška KarelVšeobecné zemědělství2006/2007
761.Řehořková ŠtěpánkaLesnictví2005
762.Řezáč ŠtěpánVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
763.Římanová Elena, Mgr.Rostlinolékařství2005
764.Sedláček AdamZootechnika1999
765.Sedláček ZdeněkZF N-ZI-RZT-VIN komb [sem 4, roč 2]2014/2015
766.Sedláčková AlenaAgroekologie2005/2006
767.Sedláčková LadaAF B-TO-OH komb [sem 4, roč 2]2008/2009
768.Sedlák LudvíkZootechnika1999
769.Sedlák Vladimír, Bc.LDF N-LI-LI komb [sem 6, roč 2]2011/2012
770.Sedlářová EvaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
771.Seidenglanz MarekFytotechnika1998
772.Seidlová IvanaAF B-TP-TP prez [sem 6, roč 3]2010/2011
773.Seková HanaAgroekologie2003
774.Selecký Tomáš, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2010/2011
775.Semeráková BlankaVšeobecné zemědělství2003
776.Serafinovič MilanAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
777.Schejbalová HanaLesní inženýrství2001
778.Schild MarekAF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2015/2016
779.Schindler FilipLesnictví2004
780.Schwalbová KláraAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2018/2019
781.Sikora JakubZF B-ZI-VIN prez [sem 2, roč 1]2011/2012
782.Síkora JaroslavZootechnika2001
783.Sikora MiroslavZootechnika2003
784.Sita RadekZootechnika1999
785.Skládanka JiříZootechnika1997
786.Skopalová PetraAgroekologie2003
787.Skřivánek MiroslavAF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2014/2015
788.Skulilová ZuzanaTechnologie potravin2002
789.Slabá JitkaAgroekologie2003
790.Slabá MonikaAF B-TO-OH komb [sem 6, roč 3]2016/2017
791.Sládek JosefTechnologie potravin2004
792.Sládková PavlaVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
793.Sláma MilošAF N-FYTO-F prez [sem 2, roč 1]2014/2015
794.Slezák MarekAF B-TO-OH prez [sem 8, roč 3]2014/2015
795.Slimaříková MagdalenaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2015/2016
796.Smejkal LubomírDřevařství2004
797.Smetana JosefPozemkové úpravy2005/2006
798.Smetková JanaTechnologie potravin2002
799.Smolková BarboraAF N-ZS-VSE prez [sem 2, roč 1]2018/2019
800.Smutná HelenaZootechnika1997
801.Sobek JiříLDF B-DREV-DREV prez [sem 7, roč 3]2007/2008
802.Sobotková TerezaZF N-ZI-Z komb [sem 4, roč 2]2019/2020
803.Solnička Karel, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2009/2010
804.Solovský PavelVšeobecné zemědělství2003
805.Sotona JakubAF B-ZOO-ZO prez [sem 6, roč 3]2013/2014
806.Součková MichaelaVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
807.Soukup AlešDřevařské inženýrství2004
808.Soukupová TerezaTechnologie potravin2003
809.Soviš MartinZootechnika1999
810.Spálovský JanTechnologie potravin2002
811.Spálovský JanTechnologie potravin2003
812.Spasiuková IvaTechnologie potravin2002
813.Spěšná LucieAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2011/2012
814.Spurná GabrielaAF M-ZEI-VS komb [sem 10, roč 5]2008/2009
815.Staněk MiroslavAF B-RL-RL prez [sem 6, roč 3]2018/2019
816.Staňková JiřinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
817.Stará BarboraAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2013/2014
818.Stará VeronikaAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2008/2009
819.Starová VeronikaFytotechnika2003
820.Stehlíková VeronikaPEF B-HPS-F-SBCR prez [sem 6, roč 3]2010/2011
821.Stehnová Blanka, Bc.Všeobecné zemědělství - komb. studium2004
822.Stehnová EmaAF N-ZS-RV prez [sem 2, roč 1]2015/2016
823.Steinbauer VladimírLesnictví2006/2007
824.Stejskal OndřejZF N-ZI-RZT-VIN prez [sem 4, roč 2]2014/2015
825.Stejskal StanislavFytotechnika2000
826.Stejskalová ZuzanaTechnologie potravin2003
827.Stodolová MarkétaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
828.Straka AntonínVšeobecné zemědělství2001
829.Straka PavelTechnologie potravin2004
830.Straňák LukášAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2014/2015
831.Strašil JaromírVšeobecné zemědělství2001
832.Strážnická IvetaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2010/2011
833.Strnad JanVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
834.Strnková JanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
835.Strouhalová MartinaFytotechnika1998
836.Strýčková SvětlanaZF B-ZI-Z prez [sem 4, roč 2]2016/2017
837.Střecha FilipAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2018/2019
838.Stuchlík TomášAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2014/2015
839.Stuchlíková IrenaAF N-ZS-VSE prez [sem 2, roč 1]2016/2017
840.Stýblo MichaelAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2011/2012
841.Suchánech StanislavFytotechnika1998
842.Suszka PetrLesnictví2005
843.Svejkovská AdélaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
844.Svoboda JaroslavDřevařské inženýrství2004
845.Svoboda JiříZootechnika2000
846.Svoboda Jiří, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
847.Svoboda MarcelAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
848.Svoboda MartinAF B-FYTO-F prez [sem 4, roč 2]2007/2008
849.Svobodová Jana, Bc.ZF N-ZKA-ZAKA prez [sem 4, roč 2]2008/2009
850.Svobodová MichaelaAgroekologie2003
851.Svobodová PavlínaTechnologie potravin2003
852.Svobodová Tereza, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2012/2013
853.Svobodová-Žáková Hana, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 4, roč 2]2007/2008
854.Sýsová ŠárkaFytotechnika1998
855.Szurmanová MartinaTechnologie potravin2002
856.Šafář Jaroslav, Bc.AF N-RL-RL prez [sem 2, roč 1]2007/2008
857.Šalomounová ZuzanaTechnologie potravin2004
858.Šanderová PavlaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
859.Ščudlová EvaAF B-TP-TP prez [sem 6, roč 3]2009/2010
860.Šeda KvětoslavLDF B-DREV-DREV komb [sem 4, roč 2]2011/2012
861.Šedivá Michaela, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2010/2011
862.Šesták LukášPEF B-EM-MO-SBCR prez [sem 6, roč 3]2011/2012
863.Šicová LucieZootechnika2004
864.Šidák JiříTechnologie potravin2003
865.Šigutová DanielaAgroekologie2004
866.Šikola Drahoš, Bc.PEF N-HPS-UAD-SNZA prez [sem 4, roč 2]2013/2014
867.Šimková DariaAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2014/2015
868.Šimoník LadislavLDF B-STAV-STAV prez [sem 4, roč 2]2013/2014
869.Šimonová ChiaraAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2016/2017
870.Šindelářová EvaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
871.Šindler MiroslavLDF N-STAV-STAV prez [sem 4, roč 2]2015/2016
872.Šínová Jana, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2012/2013
873.Šiška ZdeněkVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
874.Šišma JanVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
875.Šišperová EliškaTechnologie potravin2005
876.Škarpich RadekLesní inženýrství2005
877.Škoda Josef, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2007/2008
878.Školoud Libor, Bc.LDF N-KI-KI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
879.Škrabal FrantišekAgroekologie2004
880.Škrabal ŠtěpánVšeobecné zemědělství2004
881.Škrabanová VeronikaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
882.Šlapanský IvoVšeobecné zemědělství - komb. studium2005/2006
883.Šmakalová KateřinaLDF B-NAB-TVN-OB prez [sem 4, roč 2]2014/2015
884.Šmídek MartinAF B-TP-TP prez [sem 6, roč 3]2009/2010
885.Šmídková BarboraZootechnika2003
886.Šmídová StanislavaLesnictví2004
887.Šourková AnetaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
888.Špalek Vladimír, Bc.AF N-ZS-RV prez [sem 4, roč 2]2007/2008
889.Špičková PavlaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
890.Šrámek RichardAF B-AGB-VS prez [sem 2, roč 1]2017/2018
891.Štarhová AnnaAgroekologie2005/2006
892.Šťastná AnnaAF B-TO-OH komb [sem 6, roč 3]2013/2014
893.Šťastný JanZF B-ZKA-ZKR prez [sem 2, roč 1]2017/2018
894.Štefan JiříAF B-ZS-PT prez [sem 4, roč 2]2015/2016
895.Štefek RomanLDF B-LES-LES komb [sem 6, roč 3]2013/2014
896.Štěpán FilipVšeobecné zemědělství1997
897.Štěpán Jan, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
898.Štěpán Miroslav, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
899.Štěpánková IrenaTechnologie potravin2004
900.Štěpánová KláraAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
901.Štiková JanaZootechnika2003
902.Štolpa VojtěchFytotechnika2001
903.Štros Michal, Bc.AF N-ZS-ZEI prez [sem 2, roč 1]2013/2014
904.Šubrt MiroslavTechnologie potravin2002
905.Šupálková VeronikaTechnologie potravin2002
906.Šuránková Zuzana, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2007/2008
907.Šuráňová GabrielaAF N-ZOO-KRM prez [sem 2, roč 1]2014/2015
908.Šustek DanielZootechnika1997
909.Šustek JosefVšeobecné zemědělství2001
910.Švábíková EliškaVšeobecné zemědělství - komb. studium2004
911.Švábíková RenataAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
912.Švanda MartinAF B-ZS-PT prez [sem 2, roč 1]2013/2014
913.Švanda OndřejAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2011/2012
914.Švanda PetrAF B-AGB-VS komb [sem 2, roč 1]2019/2020
915.Švec Petr, Bc.Technologie potravin2006/2007
916.Švéda MartinAF B-ZS-PT prez [sem 2, roč 1]2016/2017
917.Talaš Jan, Bc.LDF N-KI-KI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
918.Tejkl JiříAF B-AGB-VS prez [sem 4, roč 2]2016/2017
919.Teplý JakubZF B-ZAKA-ZKA prez [sem 4, roč 2]2011/2012
920.Tichý Zdenko, Bc.AF N-TO-TMO komb [sem 4, roč 2]2018/2019
921.Tlačbaba Jaromír, Bc.AF N-ZS-MT prez [sem 2, roč 1]2009/2010
922.Tobiáš IvoFytotechnika2003
923.Tobiáš IvoFytotechnika2004
924.Tobiáš LiborAgroekologie2004
925.Toman JiříAF B-RL-RL prez [sem 4, roč 2]2015/2016
926.Tomek TomášAF B-AGB-VS komb [sem 2, roč 1]2019/2020
927.Tomešová VěraLesnictví2005
928.Tonar RadoslavVšeobecné zemědělství2001
929.Topiarz ViktorFytotechnika1998
930.Töröková VendulaTechnologie potravin2004
931.Tóth PavelRostlinolékařství2005/2006
932.Tóthová Réka, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2012/2013
933.Trávničková MirkaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
934.Trčková NikolaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
935.Tribulová MiladaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
936.Trnečková EvaFytotechnika2004
937.Trojanová EvaAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2018/2019
938.Ťuláková TerezaAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2016/2017
939.Tůma AntonínAF B-AGB-VS prez [sem 4, roč 2]2015/2016
940.Tůma JiříAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2007/2008
941.Tvrdíková JanaTechnologie potravin2004
942.Tymová PetraAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
943.Udržal Petr, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2007/2008
944.Uherková NikolaAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2015/2016
945.Uhrák DavidLesnictví2005
946.Úradníková MartinaZF B-ZT-Z prez [sem 8, roč 3]2011/2012
947.Urban LukášProvoz techniky2005
948.Urbanec JanAF B-AGB-VS prez [sem 2, roč 1]2010/2011
949.Urbanec JanAF B-AGB-VS prez [sem 4, roč 2]2008/2009
950.Vacek JanAgroekologie2004
951.Václavík MartinAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
952.Vaculínová HanaTechnologie potravin2003
953.Vagner RomanTechnologie potravin2004
954.Vachek OndřejZF B-ZI-VIN prez [sem 2, roč 1]2016/2017
955.Vajdová SvatavaAF M-ZEI-VS komb [sem 8, roč 4]2008/2009
956.Vala ZdeněkVšeobecné zemědělství2004
957.Válek LiborAF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2014/2015
958.Valenta Leoš, Bc.AF N-TO-TMO komb [sem 2, roč 1]2018/2019
959.Valentová VěraFytotechnika1998
960.Valeriánová ZuzanaVšeobecné zemědělství - komb. studium2005/2006
961.Valíčková JanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
962.Valtýniová SoňaAgroekologie2003
963.Váňa VáclavLDF B-ARB-ARB komb [sem 2, roč 1]2019/2020
964.Vančatová ŠárkaAF N-ZS-AD prez [sem 2, roč 1]2016/2017
965.Vaněk DušanZootechnika2005
966.Vaněk TomášAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
967.Vaňková AlžbětaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2010/2011
968.Vaňková LenkaAgroekologie2004
969.Vaňková LenkaAgroekologie2005
970.Vařejková BohumilaVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
971.Vašina LiborFytotechnika2003
972.Vaškeba LadislavLDF B-ARB-ARB komb [sem 2, roč 1]2019/2020
973.Vašková IvetaAF B-AGB-VS komb [sem 4, roč 2]2008/2009
974.Vávrová LucieAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
975.Vávrová Tereza, Bc.AF N-TO-TMO komb [sem 2, roč 1]2010/2011
976.Včelař TomášTechnologie potravin2003
977.Vdoleček Jiří, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2010/2011
978.Vdolečková Iveta, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2010/2011
979.Večerek LukášAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2014/2015
980.Večeřa Ladislav, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2010/2011
981.Večeře MartinAF B-AGB-VS prez [sem 2, roč 1]2014/2015
982.Vedral OndřejVšeobecné zemědělství2004
983.Vejražka KarelFytotechnika2000
984.Veleba TomášVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
985.Velecká EvaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2015/2016
986.Velecký VlastimilAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2012/2013
987.Veličková TaťánaVšeobecné zemědělství2003
988.Vélim Dominik, Bc.LDF N-DI-DDPS prez [sem 2, roč 1]2008/2009
989.Venclovská NaďaTechnologie potravin2004
990.Venclů Martin, Bc.PEF N-II-ARI-SNIN prez [sem 4, roč 2]2011/2012
991.Věntus KamilVšeobecné zemědělství - komb. studium2005/2006
992.Veselá Alena, DiS.AF B-TO-OH komb [sem 4, roč 2]2008/2009
993.Veselská AlenaLesní inženýrství2005
994.Vetchá MarcelaZF N-ZI-Z prez [sem 4, roč 2]2014/2015
995.Vicenec OndřejAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2014/2015
996.Vícha DanielFytotechnika1997
997.Vildová Denisa, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2012/2013
998.Vilímková Jana, Bc.AF N-ZS-RV prez [sem 2, roč 1]2009/2010
999.Vilímová VeronikaAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2014/2015
1000.Vintrová HanaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
1001.Viskot Tomáš, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2010/2011
1002.Vítek PetrAgroekologie2004
1003.Vítek RadimAgroekologie2003
1004.Vitešníková Kateřina, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2010/2011
1005.Vítková LenkaTechnologie potravin2002
1006.Vítková LenkaTechnologie potravin2003
1007.Vládek AlešZF N-ZI-Z komb [sem 2, roč 1]2017/2018
1008.Vojancová BlankaTechnologie potravin2002
1009.Vojancová BlankaTechnologie potravin2003
1010.Vojkůvková PetraAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2010/2011
1011.Vojtíšek DanielLDF B-ARB-ARB prez [sem 4, roč 2]2016/2017
1012.Vojtová KateřinaFytotechnika2001
1013.Volná JitkaAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2014/2015
1014.Vomáčková KarolínaAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2018/2019
1015.Vondrušková HanaTechnologie potravin2004
1016.Vopelková AdélaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
1017.Voříšková EsterAF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2018/2019
1018.Voženílková KláraZF B-Z-JRPZ prez [sem 2, roč 1]2014/2015
1019.Vrána RostislavAF B-ZS-VS komb [sem 4, roč 2]2007/2008
1020.Vránová Alena, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
1021.Vránová Dana, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2013/2014
1022.Vránová EliškaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
1023.Vránová EvaTechnologie potravin2004
1024.Vrátný FilipFytotechnika2000
1025.Vrbová Sylvie, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
1026.Vrtěl OndřejTechnologie potravin2004
1027.Vrtík TomášAF B-AGB-VS komb [sem 2, roč 1]2019/2020
1028.Vrzáková PetraTechnologie potravin2002
1029.Vrzala StanislavLesní inženýrství2003
1030.Vrzalová JanaAgroekologie2004
1031.Vurst MartinZF B-ZAKA-ZKA prez [sem 2, roč 1]2010/2011
1032.Vybíralová Alice, Bc.PEF N-EMAJ-MEAJ prez [sem 4, roč 2]2009/2010
1033.Výborná Alena, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2008/2009
1034.Vymazal PetrFytotechnika1998
1035.Vyroubal MartinTechnologie potravin2002
1036.Vysloužil JiříAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
1037.Vysloužilová EvaVšeobecné zemědělství2000
1038.Wagnerová JanaVšeobecné zemědělství - komb. studium2006/2007
1039.Warthová SabinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
1040.Wasserbauerová Kateřina, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2011/2012
1041.Wernerová KarolínaAF N-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2014/2015
1042.Winkler JanFytotechnika1997
1043.Wiszczor TomášVšeobecné zemědělství2004
1044.Wittková DarinaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
1045.Wojnarová ZuzanaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2008/2009
1046.Wylegala RadimZootechnika1997
1047.Záhora AdamAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
1048.Záhora AdamZF B-ZI-VIN komb [sem 4, roč 2]2014/2015
1049.Zajdáková LenkaTechnologie potravin2002
1050.Zajdáková LenkaTechnologie potravin2003
1051.Zajícová PetraAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
1052.Zákoutská KateřinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
1053.Zamazal OndřejLDF B-DREV-DREV prez [sem 4, roč 2]2011/2012
1054.Zámorský LubomVšeobecné zemědělství1997
1055.Zanášková ŠtěpánkaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2019/2020
1056.Zapletal DavidZootechnika1997
1057.Zapletal MichalAF B-AGB-VS prez [sem 4, roč 2]2011/2012
1058.Zapletalová JitkaAgroekologie2004
1059.Zapletalová LudmilaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009
1060.Zavadil VladimírFytotechnika1998
1061.Závadská KateřinaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2011/2012
1062.Zbořilová ŠárkaLesnictví2005/2006
1063.Zdrubecký VratislavAF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2015/2016
1064.Zedníčková AndreaAF B-ZS-AE prez [sem 8, roč 3]2013/2014
1065.Zehnálek JakubAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2007/2008
1066.Zela JiříFytotechnika2003
1067.Zelená VladimíraVšeobecné zemědělství2000
1068.Zeman MiroslavLDF B-LES-LES prez [sem 4, roč 2]2007/2008
1069.Zemková ĽubicaTechnologie potravin2002
1070.Zezulová RadkaFytotechnika1998
1071.Zich Rostislav, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2011/2012
1072.Zicha Radek, Bc.AF N-ZS-ZEI komb [sem 2, roč 1]2009/2010
1073.Zichová RadkaVšeobecné zemědělství1997
1074.Zikmund OndřejAF B-AGB-VS komb [sem 2, roč 1]2011/2012
1075.Zikmundová BáraAF B-AGB-VS komb [sem 4, roč 2]2019/2020
1076.Ziková AndreaAgroekologie2003
1077.Zlámalová GabrielaAF B-TO-OH komb [sem 6, roč 3]2013/2014
1078.Zornová SabinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
1079.Zvolánková JanaAF B-RL-RL prez [sem 4, roč 2]2010/2011
1080.Žák OldřichAF B-AGB-VS komb [sem 2, roč 1]2018/2019
1081.Žáková LenkaTechnologie potravin2004
1082.Žaloudková LucieZF N-ZIZ-NZ komb [sem 2, roč 1]2019/2020
1083.Žilová LenkaAgroekologie2005/2006
1084.Živna TomášAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2007/2008
1085.Žižlavská BarboraAF B-TP-TP prez [sem 6, roč 3]2014/2015
1086.Žufánek JanVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
1087.Žufánek JosefVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
1088.Žufánek MartinVšeobecné zemědělství - komb. studium2003
1089.Žurková MarkétaAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2008/2009

zpět na začátek stránky
OPYLOVÁNÍ A VČELAŘENÍ
abecední pořadípříjmení a jménooborrok absolvování
1.Abdykerimová ElnuraZF N-ZI-Z prez [sem 2, roč 1]2008/2009
2.Adámek JakubZF B-ZT-Z prez [sem 4, roč 2]2011/2012
3.Adámková EvaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
4.Adlerová DenisaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2014/2015
5.Babica OndřejAF B-AGB-VS prez [sem 4, roč 2]2019/2020
6.Bakrlíková VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2011/2012
7.Balada JosefAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2014/2015
8.Balcar MiroslavZF B-ZKA-ZKR prez [sem 2, roč 1]2011/2012
9.Balog NikolasAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2014/2015
10.Balšíková AnnaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2008/2009
11.Bartošek OndřejAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2014/2015
12.Batůšek VojtěchZF B-ZI-Z prez [sem 4, roč 2]2018/2019
13.Bednařík MartinAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2013/2014
14.Bělíková HanaZF B-ZT-Z prez [sem 4, roč 2]2009/2010
15.Betášová SylvaAF B-TP-TP prez [sem 6, roč 3]2008/2009
16.Bezrouková DominikaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
17.Blažek JiříAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2015/2016
18.Bohuslav JakubAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
19.Boučková MonikaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2014/2015
20.Byrtusová Zuzana, Bc.LDF N-KI-IVKP prez [sem 2, roč 1]2010/2011
21.Bystřická LucieAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2013/2014
22.Cimová DagmarAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2014/2015
23.Čápková PetraAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2014/2015
24.Čecháková KláraAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2018/2019
25.Čupa MiloslavAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2010/2011
26.Daniš JakubAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2013/2014
27.Doležel PavelAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2014/2015
28.Dostálová DarinaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2009/2010
29.Drábek Pavel, Bc.LDF N-KI-BUK prez [sem 2, roč 1]2009/2010
30.Drobílkova KateřinaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
31.Dvořáková Anna, Bc.AF N-ZS-ZEI prez [sem 2, roč 1]2011/2012
32.Dvořáková MichaelaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
33.Dymáčková IvanaZF B-ZKA-ZKA prez [sem 4, roč 2]2018/2019
34.Entlerová MartaZF B-ZI-VIN prez [sem 2, roč 1]2014/2015
35.Falzonová AnnaAF N-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2017/2018
36.Ferianc JurajZF B-ZT-Z prez [sem 4, roč 2]2009/2010
37.Filipcová VladimíraAF B-ZEI-ABY prez [sem 4, roč 2]2017/2018
38.Filová KristýnaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
39.Gjumijová KristýnaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2014/2015
40.Grunová IvanaZF B-ZI-VIN prez [sem 2, roč 1]2013/2014
41.Haba JanZF B-ZT-Z prez [sem 2, roč 1]2009/2010
42.Habánová HanaAF B-AGB-BR prez [sem 2, roč 1]2011/2012
43.Haluzová SimonaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
44.Heldiová MartinaZF B-ZI-VIN prez [sem 2, roč 1]2015/2016
45.Hladík Petr, Bc.LDF N-NI-VN prez [sem 4, roč 2]2008/2009
46.Hlawiczka DanielLDF B-STAV-STAV prez [sem 2, roč 1]2010/2011
47.Holotínová JitkaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2013/2014
48.Horáková PetraLDF B-ARB-ARB prez [sem 6, roč 3]2018/2019
49.Hroch Zdeněk, Bc.AF N-ZS-ZEI prez [sem 2, roč 1]2008/2009
50.Hudeček Jiří, Bc.AF N-ZS-ZEI prez [sem 2, roč 1]2008/2009
51.Chelíková HanaZF N-ZI-Z komb [sem 2, roč 1]2017/2018
52.Chmelařová TerezaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
53.Chrástová KateřinaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
54.Kawuloková Irena, Bc.LDF N-KI-BUK prez [sem 2, roč 1]2011/2012
55.Kejdová ŽanetaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2013/2014
56.Kobolková KristýnaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2018/2019
57.Kočíb MartinAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2018/2019
58.Koláčková HanaZF B-ZAKA-MZKU prez [sem 4, roč 2]2009/2010
59.Kolář FilipAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
60.Kölbl MichalAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2018/2019
61.Kormančík DanielZF B-ZT-Z prez [sem 2, roč 1]2011/2012
62.Kouba Zdeněk, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2009/2010
63.Kraseker JiříAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
64.Kratochvílová PavlaZF B-ZAKA-ZKA prez [sem 2, roč 1]2009/2010
65.Krchmanová VeronikaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2014/2015
66.Kroupová EliškaZF B-ZT-Z prez [sem 2, roč 1]2011/2012
67.Křapáčková KláraAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2019/2020
68.Kuba LukášLDF B-LES-ARB prez [sem 2, roč 1]2010/2011
69.Kučera MartinAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2008/2009
70.Kunovský VítLDF B-LES-LES prez [sem 4, roč 2]2012/2013
71.Kurešová Adéla, Bc.ZF N-ZKA-MZKU prez [sem 2, roč 1]2013/2014
72.Legátová AlenaZF B-ZKA-ZKA prez [sem 4, roč 2]2016/2017
73.Lisec JakubLDF B-DREV-DREV prez [sem 2, roč 1]2012/2013
74.Macek JiříAF B-ZS-PT prez [sem 2, roč 1]2009/2010
75.Mašek MichalLDF B-LES-LES prez [sem 2, roč 1]2009/2010
76.Matěna JiříLDF B-LES-ARB prez [sem 2, roč 1]2011/2012
77.May JanLDF B-LES-LES prez [sem 4, roč 2]2010/2011
78.Melicharová MontanaAF N-ZS-AE prez [sem 6, roč 2]2018/2019
79.Mikulášek Jan, Ing.AF N-ZS-MT prez [sem 4, roč 2]2010/2011
80.Mudráková PavlaZF B-ZAKA-ZKA prez [sem 2, roč 1]2008/2009
81.Musila JanAF B-AGB-VS prez [sem 2, roč 1]2012/2013
82.Navrátilová AdélaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2019/2020
83.Nerušil Jan, Bc.LDF N-KI-IVKP prez [sem 4, roč 2]2010/2011
84.Novotná AnnaZF B-KA prez [sem 2, roč 1]2019/2020
85.Novotná KarolínaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2017/2018
86.Pajdla MarekLDF N-EUFO-EUFO prez [sem 4, roč 2]2017/2018
87.Pátková MarcelaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2019/2020
88.Patloková MartinaAF B-ZEI-ABY prez [sem 4, roč 2]2017/2018
89.Pěček JanZF B-ZI-VIN komb [sem 4, roč 2]2018/2019
90.Peržeľová BarboraZF B-ZI-Z prez [sem 2, roč 1]2018/2019
91.Petráň David, Bc.AF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2010/2011
92.Plhalová Viktorie-KristýnaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2019/2020
93.Pokorný ŠimonAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2019/2020
94.Polák Karel, Bc.LDF N-KI-KI prez [sem 2, roč 1]2012/2013
95.Pomezný MarekAF B-ZOO-ZO prez [sem 4, roč 2]2008/2009
96.Richtigová Olga, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
97.Rumíšková SoňaAF B-TP-TP prez [sem 6, roč 3]2012/2013
98.Rumplíková LucieAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2015/2016
99.Ryšavý TomášLDF B-LES-ARB prez [sem 4, roč 2]2011/2012
100.Řeháčková VeronikaAF B-ZOO-ZO prez [sem 2, roč 1]2019/2020
101.Samiecová AdélaZF B-Z-JRPZ prez [sem 2, roč 1]2013/2014
102.Sečka JanZF B-ZI-VIN prez [sem 2, roč 1]2013/2014
103.Seidlová Cindy PatriciaAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2017/2018
104.Sekyra JanAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2012/2013
105.Selecký Tomáš, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2010/2011
106.Shilova ReginaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2012/2013
107.Schejbal MartinLDF B-LES-ARB prez [sem 2, roč 1]2011/2012
108.Schreiber PatrikAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2014/2015
109.Skotnica FrantišekLDF B-LES-LES prez [sem 2, roč 1]2011/2012
110.Sloboda KarolZF B-ZI-Z prez [sem 2, roč 1]2014/2015
111.Sokolová Anna, Ing.LDF B-LES-ARB prez [sem 2, roč 1]2010/2011
112.Stehnová EmaAF N-ZS-RV prez [sem 2, roč 1]2015/2016
113.Steinerová KláraAF B-RL-RL prez [sem 2, roč 1]2015/2016
114.Straková KatarínaAF N-TP-EKT prez [sem 4, roč 2]2019/2020
115.Střelcová AnnaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2014/2015
116.Střelcová Iva, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
117.Suchánek PavelAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2014/2015
118.Suchánková AnnaZF B-ZI-Z prez [sem 2, roč 1]2013/2014
119.Svoboda Zdeněk, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 4, roč 2]2010/2011
120.Šilhanová BarboraZF B-ZI-Z prez [sem 4, roč 2]2014/2015
121.Šimoník LadislavLDF N-STAV-STAV prez [sem 2, roč 1]2015/2016
122.Škarková Miroslava, Bc.AF N-ZS-ZEI prez [sem 2, roč 1]2008/2009
123.Šlajerová JanaZF B-ZT-Z prez [sem 3, roč 2]2009/2010
124.Šotnar MartinAF B-TO-OH prez [sem 6, roč 3]2010/2011
125.Šourková MarkétaAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2015/2016
126.Štěpán JanLDF B-LES-LES prez [sem 4, roč 2]2010/2011
127.Štěpničková VendulaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2018/2019
128.Štěrba Alexandr, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2008/2009
129.Telenská AnnaAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2014/2015
130.Teplý JakubZF B-ZAKA-ZKA prez [sem 2, roč 1]2010/2011
131.Teuer TomášAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2016/2017
132.Tichá Renáta, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2010/2011
133.Tlačbaba Jaromír, Bc.AF N-ZS-MT prez [sem 4, roč 2]2010/2011
134.Toman JiříAF B-RL-RL prez [sem 2, roč 1]2014/2015
135.Tomášková LenkaAF B-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2008/2009
136.Tota AlešLDF B-LES-LES prez [sem 2, roč 1]2010/2011
137.Tóthová KatarínaAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2019/2020
138.Trčka VáclavAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2011/2012
139.Trnka Tomáš, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2008/2009
140.Trojanová PavlaZF B-ZT-Z prez [sem 4, roč 2]2009/2010
141.Trojanová Pavla, Bc.ZF N-ZI-Z prez [sem 4, roč 2]2012/2013
142.Tručková PetraAF B-ZS-AE prez [sem 4, roč 2]2016/2017
143.Vacula RomanAF B-ZS-AE prez [sem 2, roč 1]2012/2013
144.Velanová PetraZF B-ZT-Z prez [sem 4, roč 2]2009/2010
145.Vlachová Kristýna, Mgr.LDF B-LES-ARB prez [sem 4, roč 2]2010/2011
146.Zálešáková PetraZF B-KA prez [sem 2, roč 1]2019/2020
147.Zapalač RadekAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2019/2020
148.Zíka FrantišekZF B-ZT-Z prez [sem 2, roč 1]2008/2009
149.Žďárská ZuzanaZF B-ZT-Z prez [sem 4, roč 2]2009/2010

zpět na začátek stránky

VČELAŘSTVÍ PRO ZAHRADNÍKY
abecední pořadípříjmení a jménooborrok absolvování
1.Andrlíková VěraZahradnictví1998
2.Axman PetrZahradnictví2000
3.Baborová JanaZahradnictví2001
4.Banasiová Jana, Bc.Zahradnictví2004/2005
5.Barčová Gabriela, Bc.Zahradnictví2005/2006
6.Běhůnek FrantišekZahradnictví2000
7.Bém PetrZahradnictví1999
8.Bieleszová Andrea, Bc.Zahradnictví2004
9.Bímová PavlaZahradnictví2002
10.Bittnerová MarieZahradnictví1998
11.Bittnerová MarieZahradnictví1999
12.Bláhová LenkaZahradnictví2002
13.Bleša PavelZahradnictví1998
14.Boček StanislavZahradnictví1999
15.Brabcová JanaZahradnictví2004
16.Bravenec MartinZahradnictví2001
17.Bryjová BlankaZahradnictví2002
18.Bubla JiříZahradnictví1998
19.Bublíková LenkaZahradnictví1998
20.Burg PatrikZahradnictví1998
21.Buřinský PavelZahradnictví2002
22.Celnarová HanaZahradnictví1997
23.Černá AnnaZahradnictví2002
24.Černíková VladimíraZahradnictví1999
25.Davidová JanaZahradnictví1999
26.Divíšková Olga, Bc.Zahradnictví2004
27.Dolének MartinZahradnictví1998
28.Doleželová Michaela, Bc.Zahradnictví2004
29.Dovala OndřejZahradnictví2003
30.Drašnarová ZuzanaZahradnictví1997
31.Drhlík VáclavZahradnictví1997
32.Drnovská KarolínaZahradnictví1998
33.Dudrová HanaZahradnictví2000
34.Dulík RobertZahradnictví1999
35.Ďurďová Jana, Bc.Zahradnictví2004/2005
36.Dusbaba JiříZahradnictví1998
37.Dvořák Jan, Bc.Zahradnictví2004
38.Dzieržengová PetraZahradnictví2001
39.Eflerová ZdeňkaZahradnictví1997
40.Fejfušová LenkaZahradnictví1997
41.Fialová MarkétaZahradnictví1997
42.Fialová PetraZahradnictví2001
43.Fic BohdanZahradnictví1997
44.Flesarová Jana, Bc.Zahradnictví2004/2005
45.Fryščáková EvaZahradnictví1999
46.Gallasová LíviaZahradnictví1997
47.Gaurová UrszulaZahradnictví2002
48.Gecová Karolína Zahradnictví1997
49.Golas Kamil, Bc.Zahradnictví2004
50.Gotmardová EvaZahradnictví1998
51.Hajda KarelZahradnictví2003
52.Halfarová Jana, Bc.Zahradnictví2004/2005
53.Hanušová MartinaZahradnictví1999
54.Harabišová MarieZahradnictví2001
55.Havlíček MarekZahradnictví1998
56.Hekele PavelZahradnictví2001
57.Henek OndřejZahradnictví2003
58.Holásková EvaZahradnictví1999
59.Holub PavelZahradnictví2002
60.Hoňková KláraZahradnictví1997
61.Horáčková SimonaZahradnictví1999
62.Horáková IrenaZahradnictví1999
63.Horáková JitkaZahradnictví2002
64.Hradská Michaela, Bc.Zahradnictví2004
65.Hrnčířová SylvaZahradnictví1998
66.Hron DrahomírZahradnictví1997
67.Hrubá HelenaZahradnictví2001
68.Hubáčková HedvikaZahradnictví1997
69.Hubová DitaZahradnictví1997
70.Hübschová JanaZahradnictví2002
71.Chaloupka RomanZahradnictví1998
72.Imrichová KristýnaZahradnictví2001
73.Jakešová EvaZahradnictví1998
74.Janeček Tomáš, Bc.Zahradnictví2004
75.Janouch MilošZahradnictví2001
76.Janoušková TáňaZahradnictví1998
77.Janská MarkétaZahradnictví1999
78.Jaroňová JanaZahradnictví1998
79.Jaša TomášZahradnictví2002
80.Jedlička TomášZahradnictví2002
81.Jindříšková HanaZahradnictví1998
82.Jiránková MArtinaZahradnictví1997
83.Káda DaliborZahradnictví2000
84.Kadulová VeronikaZahradnictví1999
85.Kampíková ZdenkaZahradnictví2002
86.Kartes MilanZahradnictví2001
87.Kašová TerezaZahradnictví2002
88.Kavan DavidZahradnictví2000
89.Klečková HelenaZahradnictví1999
90.Klein LuděkZahradnictví1999
91.Klézlová Jana, Bc.Zahradnictví2005/2006
92.Klíma MichalZahradnictví2005/2006
93.Klipec MichalZahradnictví1999
94.Knapová MichaelaZahradnictví1999
95.Kočicová LucieZahradnictví2000
96.Kolarčík VítZahradnictví2002
97.Kolenatý MichalKrajinná architektura2000
98.Komínek JiříZahradnictví1998
99.Komínková JanaZahradnictví2000
100.Komzák JiříZahradnictví1999
101.Konečná Hana, Bc.Zahradnictví2005/2006
102.Kopřiva Jan, Bc.Zahradnictví2004/2005
103.Kopta Tomáš, Bc.Zahradnictví2004/2005
104.Kornhäuser PavelZahradnictví1998
105.Korytářová ŠárkaZahradnictví2002
106.Kostihová KamilaZahradnictví2002
107.Kotačka CtiradZahradnictví2000
108.Kotil AugustinZahradnictví2002
109.Kotrašová JanaZahradnictví1998
110.Koudelková Petra, Bc.Zahradnictví2004/2005
111.Koutníková DanielaZahradnictví1999
112.Kovalčík KarelZahradnictví2000
113.Kovalčíková DanielaZahradnictví2001
114.Kovařík TomášZahradnictví1999
115.Kozubíková ŠárkaZahradnictví1999
116.Krajčová AdélaZahradnictví1998
117.Krejcarová Petra, Bc.Zahradnictví2004/2005
118.Krenželoková RomanaZahradnictví2003
119.Krumplová Stanislava, Bc.Zahradní a krajinná architektura2004
120.Krupková BarboraZahradnictví1999
121.Krystková HanaZahradnictví1997
122.Křižan BřetislavZahradnictví1998
123.Kuben JaroslavZahradnictví1998
124.Kubica JanZahradnictví2000
125.Kubínová MarcelaZahradnictví1998
126.Kulík PřemyslZahradnictví2002
127.Kvasnička FilipZahradnictví1998
128.Kyrian RadekZahradnictví2000
129.Laca Martin, Bc.Zahradnictví2005/2006
130.Laňar LuděkZahradnictví2005/2006
131.Leblochová BohumilaZahradnictví2003
132.Leixnerová EvaZahradnictví1997
133.Lojdová VáclavaZahradnictví1998
134.Lopušný FilipZahradnictví1999
135.Lýsková JitkaZahradnictví1998
136.Malá VeronikaZahradnictví1999
137.Malík PavelZahradnictví2002
138.Marethová Jitka, Bc.Zahradnictví2005/2006
139.Marhoulová PetraZahradnictví1999
140.Marková EvaZahradnictví2002
141.Maruška JanZahradnictví1998
142.Mařák JiříZahradnictví2000
143.Matula MiroslavZahradnictví2003
144.Mazourová EvaZahradnictví1999
145.Mederlyová MartinaZahradnictví2002
146.Meislová ErikaZahradnictví1999
147.Mertl JanZahradnictví2000
148.Míč Jaroslav, Bc.Zahradnictví2005/2006
149.Mičánová ZuzanaZahradnictví2001
150.Michálek VítZahradnictví2005/2006
151.Michálková (Zajícová) KristýnaZahradnictví2005/2006
152.Michálková ŠárkaZahradnictví1997
153.Mikanová VladimíraZahradnictví1999
154.Mikulenková PetraZahradnictví2000
155.Mlčková IvanaZahradnictví2001
156.Moravcová KateřinaZahradnictví1998
157.Mrázová RenataZahradnictví2000
158.Mrkvičková ZdeňkaZahradnictví2002
159.Mullerová SimonaZahradnictví1997
160.Mužíková Ivana, Bc.Zahradnictví2004/2005
161.Nakvasil VratislavZahradnictví1999
162.Nečasová ReginaZahradnictví1999
163.Němcová JanaZahradnictví2000
164.Němcová Petra, Bc.Zahradnictví2004/2005
165.Němcová RadkaZahradnictví1998
166.Němcová ZdeňkaZahradnictví2000
167.Nespěšný DanZahradnictví2001
168.Nešetřil ZdeněkZahradnictví2002
169.Neumannová RenataZahradnictví2000
170.Nevělíková Zuzana, Bc.Zahradnictví2004
171.Nezbedová Adriana, Bc.Zahradnictví2005/2006
172.Novosad MilanZahradnictví2000
173.Novotná AnnaZahradnictví1998
174.Novotná DanielaZahradnictví2000
175.Ondrášek IvoZahradnictví2000
176.Ostrá MiroslavaZahradnictví1999
177.Otruba ZdeněkZahradnictví1999
178.Paikertová LudmilaZahradnictví2002
179.Papáková PavlaZahradnictví2002
180.Paťava RomanTechnologie zahradnických produktů2000
181.Pavlíková MartinaZahradnictví1999
182.Pavlíková PetraZahradnictví2000
183.Pavlová Ludmila, Bc.Zahradnictví2004
184.Pečenka KamilZahradnictví1998
185.Petrusová Barbora, Bc.Zahradnictví2004/2005
186.Pilařová PetraZahradnictví2003
187.Pírková BronislavaZahradnictví1997
188.Plhalová HanaZahradnictví2002
189.Pokorný IvoZahradnictví1997
190.Pokorný IvoZahradnictví1998
191.Poláková Petra, Bc.Zahradnictví2004
192.Polešáková ŠárkaZahradnictví1999
193.Polívková KateřinaZahradnictví1999
194.Poubová PetraZahradnictví1997
195.Prášek DušanZahradnictví1998
196.Pražák MartinZahradnictví1997
197.Prochásková MartinaZahradní a krajinná architektura2004/2005
198.Prokopová JitkaZahradnictví1999
199.Prusková JanaZahradnictví1997
200.Přibyl MartinZahradnictví1999
201.Přichystalová LucieZahradnictví2000
202.Ptáčková MartaZahradnictví2001
203.Puchnerová RadkaZahradnictví1999
204.Rajnochová OlgaZahradnictví1998
205.Rákocy JánZahradnictví2002
206.Resutiková Blanka, Bc.Zahradnictví2005/2006
207.Rigerová LenkaZahradnictví1998
208.Rolincová EvaZahradnictví1997
209.Rozinek David, Bc.Zahradnictví2004/2005
210.Růžička Jaroslav, Bc.Zahradnictví2004
211.Ryšková MonikaZahradnictví2000
212.Říha MartinZahradnictví1998
213.Sabolčák AndrejZahradnictví1998
214.Sedláčková ŠárkaZahradnictví1999
215.Sekaninová LudmilaZahradnictví1999
216.Schubertová JanaZahradnictví2001
217.Skalová SimonaZahradnictví1998
218.Skočíková Eva, Bc.Zahradnictví2004/2005
219.Skůpa PetrZahradnictví1999
220.Sloup JakubZahradnictví2003
221.Slovák VítZahradnictví1997
222.Sobotová HanaZahradnictví2002
223.Sorád VáclavZahradnictví2005/2006
224.Sotolář RadekZahradnictví1999
225.Souček MiloslavZahradnictví2000
226.Souček PavelZahradnictví2000
227.Spěváčková KateřinaZahradnictví1997
228.Staněk Pavel, Bc.Zahradnictví2004/2005
229.Stručka Peter, Bc.Zahradnictví2004
230.Studenský RadomírZahradnictví1999
231.Studený AdamZahradnictví1998
232.Suchánek RobertZahradnictví2000
233.Suchánková LindaZahradnictví2000
234.Svoboda JanZahradnictví2002
235.Svoboda JiříZahradnictví2000
236.Svobodová JindraZahradnictví1997
237.Sýkorová MarieZahradnictví2002
238.Šafarčíková PavlaZahradnictví1999
239.Šarlej RadimZahradnictví2002
240.Šebestíková VilémaZahradnictví1999
241.Šebestová JanaZahradnictví2001
242.Šilberská JanaZahradnictví1998
243.Šimonová EvaZahradnictví1999
244.Šípek MichalZahradnictví2000
245.Širučková IvetaZahradnictví2000
246.Šišková LudmilaZahradnictví2000
247.Škarková LucieZahradnictví1999
248.Škubalová LenkaZahradnictví1999
249.Šmerdová PavlaZahradnictví2001
250.Šolínová Zuzana, Bc.Zahradnictví2004/2005
251.Šrubařová PetraZahradnictví1999
252.Štaincová HanaZahradnictví1999
253.Šteffková MiladaZahradnictví1999
254.Štefková MartinaZahradnictví2003
255.Štěpaníková HedvikaZahradnictví2002
256.Štochl Marek, Bc.Zahradnictví2004
257.Šváčková MartinaZahradnictví1997
258.Telecká JanaZahradnictví1998
259.Tomanek AdamZahradnictví2001
260.Urbanová EvaZahradnictví1998
261.Václavek IvoZahradnictví1998
262.Valentová BlankaZahradnictví1997
263.Vaverková MartaZahradnictví1999
264.Vávra MartinZahradnictví2005/2006
265.Vavrik IvoZahradní a krajinná architektura2005/2006
266.Vavroušek ZdeněkZahradnictví1997
267.Vavřík Jan, Bc.Zahradnictví2004
268.Vencová Jitka, Bc.Zahradnictví2004/2005
269.Věntusová KateřinaZahradnictví1999
270.Veverka Pavel, Bc.Zahradnictví2005/2006
271.Vintera Jaroslav, Bc.Zahradnictví2004/2005
272.Víťazka MarekZahradnictví1997
273.Vlašánková EvaZahradnictví1999
274.Vlček DaliborZahradnictví1998
275.Vlková IvaZahradnictví1999
276.Vodseďálek PavelZahradnictví1998
277.Vondrová EvaZahradnictví1999
278.Votroubková EvaZahradnictví2001
279.Vrabec Martin, Bc.Zahradnictví2004
280.Vrána PavelZahradnictví1998
281.Vráželová LenkaZahradnictví1999
282.Vyhlídalová KateřinaZahradnictví2002
283.Záhoříková Lucie, Bc.Zahradnictví2004/2005
284.Zalešáková TerezaZahradnictví1999
285.Zelený Lubor, Bc.Zahradnictví2004
286.Židková KateřinaZahradnictví1999
287.Žitník Martin, Bc.Zahradnictví2004

Do roku 2000/2001 včetně byl předmět vyučován pod názvem Včelařství a byl vyučován pouze 7 týdnů semestru (etapa C). Od roku 2001-2002 byl předmět rozšířen na 14 týdnů výuky (tj. celý semetr) a stále pod názvem "Včelařství". Teprve od roku 2003/2004 byla uznána aplikovatelnost náplně výuky pro zahradníky a předmět byl přejmenován na "Včelařství pro zahradníky".

zpět na začátek stránky

TECHNOLOGIE VČELÍCH PRODUKTŮ
VČELÍ PRODUKTY(od Akademického roku 2008/09)
abecední pořadípříjmení a jménooborrok absolvování
1.Alexová LucieTechnologie potravin2003/2004
2.Altrichterová Dana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
3.Andrlová Iveta, Bc.AF N-TP-EKT prez [sem 3, roč 2]2011/2012
4.Andrýsková MartinaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
5.Anthová BeátaTechnologie potravin2001/2002
6.Babica OndřejAF B-AGB-VS prez [sem 3, roč 2]2019/2020
7.Bačíková HanaTechnologie potravin2006/2007
8.Bačová RomanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2012/2013
9.Badalcová AnetaAF N-ZEI-ABY prez [sem 5, roč 2]2014/2015
10.Bajerová LucieAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
11.Bakrlíková VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
12.Balcar MiroslavZF B-ZKA-ZKR prez [sem 3, roč 2]2012/2013
13.Balleková LuciaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
14.Bartoš MilanLDF B-LES-LES prez [sem 5, roč 3]2011/2012
15.Bartošíková AnnaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2019/2020
16.Bartošová LenkaAgroekologie2006/2007
17.Bartuňková BarboraAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
18.Bartůňková SylvaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
19.Bašková JarmilaLesnictví2006/2007
20.Bazalová KristýnaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
21.Bednaříková PetraAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
22.Beierová SandraAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2018/2019
23.Bekeniová Pavlína, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
24.Belcrediová NatálieTechnologie potravin2001/2002
25.Benda IvoAF N-FYTO-F prez [sem 1, roč 1]2016/2017
26.Bendová Ivana, Bc.ZF N-ZI-Z prez [sem 3, roč 2]2012/2013
27.Benešová JanaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
28.Benešová JanaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
29.Benková SáraAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2018/2019
30.Berka MiroslavAF N-FYTO-BR prez [sem 1, roč 1]2017/2018
31.Berná LenkaTechnologie potravin2003/2004
32.Bernreiterová HanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2011/2012
33.Bervida FrantišekTechnologie potravin2001/2002
34.Besta DanielAF B-ZS-PT prez [sem 5, roč 3]2020/2021
35.Běťák AdamLDF N-STAV-STAV prez [sem 1, roč 1]2016/2017
36.Betášová LenkaTechnologie potravin2003/2004
37.Betášová SylvaAF B-TP-TP prez [sem 7, roč 3]2009/2010
38.Blaha JanZootechnika2003/2004
39.Blahová JaroslavaTechnologie potravin2003/2004
40.Blažková LindaAgroekologie2005/2006
41.Blažková PetraTechnologie potravin2001/2002
42.Blažková Petra, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
43.Bloudková VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
44.Bočková PavlaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
45.Boháčová KamilaTechnologie potravin2003/2004
46.Bohuslavová MarkétaAF N-ZS-AE prez [sem 3, roč 2]2015/2016
47.Borková KateřinaAF B-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2019/2020
48.Borovský MarekLDF N-STAV-STAV prez [sem 1, roč 1]2016/2017
49.Božik KristiánZF B-ZI-Z prez [sem 3, roč 2]2018/2019
50.Brandejská KateřinaAF B-ZOO-ZO prez [sem 5, roč 3]2016/2017
51.Brázdil Jiří, Bc.PEF N-II-ARI-SNIN prez [sem 3, roč 2]2010/2011
52.Brázdová MonikaTechnologie potravin2004/2005
53.Brdečková Lenka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
54.Brhel MiloslavTechnologie potravin2003/2004
55.Brtníková HelenaTechnologie potravin2001/2002
56.Brzobohatá EvaTechnologie potravin2003/2004
57.Březinová BarboraAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
58.Buchar JanLesnictví2005/2006
59.Buchtová Petra, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 3, roč 2]2013/2014
60.Buriánková MarkétaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2012/2013
61.Burianová ZuzanaTechnologie potravin2004/2005
62.Burková MartinaAF B-TP-TP prez [sem 7, roč 3]2015/2016
63.Caltová JanaAF B-TP-TP prez [sem 7, roč 3]2013/2014
64.Cernei DianaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2016/2017
65.Čeganová MarkétaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2011/2012
66.Čeloudová AlexandraTechnologie potravin2005/2006
67.Čermáková PetraTechnologie potravin2005/2006
68.Černá EvaAF N-TP-JZP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
69.Černá JanaTechnologie potravin2001/2002
70.Černohous TomášTechnologie potravin2001/2002
71.Černota JakubLDF N-STAV-STAV prez [sem 3, roč 2]2018/2019
72.Čípková TerezaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
73.Čížková VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
74.Daněk TomášAF N-FYTO-F prez [sem 3, roč 2]2016/2017
75.Daňhel RadimAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2008/2009
76.Danielová LucieAgroekologie2006/2007
77.Dědič Jan, Bc.Dřevařské inženýrství2006/2007
78.Denková VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 7, roč 3]2016/2017
79.Dmytryk OlenaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
80.Dobešová Lenka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
81.Dočkalová MartinaTechnologie potravin2005/2006
82.Dohnalová EvaTechnologie potravin2003/2004
83.Dohnalová JanaZF N-ZKA-MZKU prez [sem 5, roč 2]2014/2015
84.Dojčarová Eva, Bc., DiS.AF N-TP-TP prez [sem 5, roč 2]2011/2012
85.Doležal PavelTechnologie potravin2003/2004
86.Doležalová EliškaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2019/2020
87.Doseděl LiborAF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2008/2009
88.Drábková MichaelaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
89.Dráždilová PetraTechnologie potravin2004/2005
90.Dubová Alice, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
91.Dubová KateřinaAF N-ZOO-KRM prez [sem 1, roč 1]2015/2016
92.Dufková RenátaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
93.Dufková TerezaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2018/2019
94.Dunklerová MichaelaAF B-TP-TP prez [sem 7, roč 3]2018/2019
95.Durďák VáclavAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
96.Dvořáková Anna, Bc.AF N-ZS-ZEI prez [sem 3, roč 2]2012/2013
97.Dvořáková Dana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
98.Dvořáková IvaTechnologie potravin2001/2002
99.Džoganik LukášAF B-TO-OH prez [sem 5, roč 3]2016/2017
100.Effenbergerová KvětoslavaAF B-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2011/2012
101.Eleschová RomanaTechnologie potravin2003/2004
102.Fabianová JanaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
103.Fadrhoncová PavlaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2011/2012
104.Feigerl Libor, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
105.Ferencová JanaTechnologie potravin2004/2005
106.Fialová TatianaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
107.Figelová Monika, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
108.Fikrová MarcelaTechnologie potravin2003/2004
109.Filipcová VladimíraAF B-ZEI-ABY prez [sem 3, roč 2]2017/2018
110.Fischer PavelDřevařství2006/2007
111.Flášarová MonikaTechnologie potravin2001/2002
112.Foltýnová Martina, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 3, roč 2]2013/2014
113.Folwarczna NataliaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2011/2012
114.Franke Lukáš, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
115.Gabrhel LukášAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
116.Gazdíková PavlaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
117.Gešvindr LuděkAF B-ZS-PT prez [sem 5, roč 3]2009/2010
118.Gregor FrantišekTechnologie potravin2003/2004
119.Grégrová KarolínaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2020/2021
120.Haba JanZF B-ZT-Z prez [sem 5, roč 3]2011/2012
121.Habrová StanislavaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
122.Hádler TomášAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
123.Hadravová KristýnaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
124.Hájek ViktorAF B-ZS-PUO prez [sem 5, roč 3]2015/2016
125.Háková EliškaTechnologie potravin2004/2005
126.Halamková VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2019/2020
127.Halamová PetraAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
128.Halašková Alena, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2008/2009
129.Halm JiříAF N-TO-TMO prez [sem 1, roč 1]2017/2018
130.Haluzová EvaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2018/2019
131.Haluzová KláraAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
132.Hamáček JiříAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2016/2017
133.Hanková Monika, Bc.LDF N-KI-BUK prez [sem 1, roč 1]2011/2012
134.Hanzlíčková LauraAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2019/2020
135.Hanzlíková JanaTechnologie potravin2005/2006
136.Hanzlíková Jana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
137.Hanzlíková LudmilaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
138.Hápová JanaTechnologie potravin2003/2004
139.Harásková LenkaTechnologie potravin2004/2005
140.Havlát MartinAF N-ZS-ZEI prez [sem 1, roč 1]2015/2016
141.Havlát PetrAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2018/2019
142.Havlenová Soňa, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
143.Havlíček IvoTechnologie potravin2001/2002
144.Havranová Jana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
145.Hegner Karel, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
146.Heinz PetrAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
147.Hellebrandová LenkaTechnologie potravin2003/2004
148.Hellebrandová LucieAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2017/2018
149.Hellingerová Petra, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
150.Henek OndřejZahradnictví2003/2004
151.Hermanová MartaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2019/2020
152.Hirschová LindaAF B-TO-OH prez [sem 5, roč 3]2020/2021
153.Hiršová Veronika, Bc.AF N-FYTO-BR prez [sem 1, roč 1]2013/2014
154.Hlouchová Lucie, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
155.Hoferková AdélaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
156.Holčíková DagmarAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
157.Holčíková RadmilaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
158.Holuša DanielAF B-ZEI-ABY prez [sem 3, roč 2]2018/2019
159.Hon PetrTechnologie potravin2003/2004
160.Horák Pavel, Bc.Technologie potravin2006/2007
161.Horáková PetraTechnologie potravin2004/2005
162.Horáková PetraLDF B-ARB-ARB prez [sem 3, roč 2]2017/2018
163.Horáková RuthTechnologie potravin2005/2006
164.Hořavová MarkétaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2019/2020
165.Hrabal OndřejAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
166.Hrabětová DanaAF B-ZOO-ZO prez [sem 5, roč 3]2009/2010
167.Hrabiecová VendulaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2019/2020
168.Hrbáčková EvaVýroba a distribuce potravin2005/2006
169.Hrbáčková LucieAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2020/2021
170.Hrdličková LucieTechnologie potravin2001/2002
171.Hromádko LadislavLesní inženýrství2003/2004
172.Hroudová SoňaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2013/2014
173.Hrubý VojtěchAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
174.Hrudová AdélaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2019/2020
175.Hřebíčková ŠárkaTechnologie potravin2003/2004
176.Hubová PavlaAF B-TO-OH prez [sem 1, roč 1]2015/2016
177.Hudeček JiříAF B-ZS-VS prez [sem 6, roč 3]2007/2008
178.Chaloupek TomášAF B-AGB-VS prez [sem 5, roč 3]2015/2016
179.Chalupková KateřinaAgroekologie2005/2006
180.Chelíková HanaZF N-ZI-Z komb [sem 3, roč 2]2018/2019
181.Chladil JiříAF B-TO-OH prez [sem 3, roč 2]2016/2017
182.Chlápková TerezaAF B-TP-TP prez [sem 7, roč 3]2018/2019
183.Chodurová Martina, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
184.Chovancová TerezaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
185.Chytilová BarboraAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
186.Ishaková ŽanetaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
187.Jackowská Aneta, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
188.Jandlová MarcelaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
189.Janíková Kateřina, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
190.Jašková JanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2020/2021
191.Jašová IrenaVýroba a distribuce potravin2003/2004
192.Javůrková Marie, Mgr.Agroekologie2004/2005
193.Jedličková MarkétaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2013/2014
194.Jégrová KláraAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2019/2020
195.Ježovičová LuciaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
196.Jiráková HanaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
197.Jiroušová DášaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2017/2018
198.Jokešová Věra, Bc.AF N-TP-EKT prez [sem 1, roč 1]2010/2011
199.Jonáková MartinaTechnologie potravin2003/2004
200.Jordová PetraTechnologie potravin2003/2004
201.Josková LucieAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
202.Juchelka VladimírTechnologie potravin2003/2004
203.Juráň Stanislav, Bc.AF N-FYTO-BR prez [sem 3, roč 2]2012/2013
204.Jurčíková RadkaTechnologie potravin2003/2004
205.Jurečková EliškaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2016/2017
206.Jurková JenaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
207.Juřena TomášAF B-ZS-PT prez [sem 3, roč 2]2016/2017
208.Jůzl Radovan, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
209.Kabrhel VojtěchTechnologie potravin2003/2004
210.Kaderová IlonaTechnologie potravin2005/2006
211.Kadlec TadeášLesní inženýrství2003/2004
212.Kaláb Jiří, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
213.Kaláčková Petra, Bc.Technologie potravin2006/2007
214.Kalinová Martina, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
215.Kalová JanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2017/2018
216.Kaňoková LindaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
217.Karafiátová ZuzanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2010/2011
218.Karmazin MilanTechnologie potravin2003/2004
219.Kašparcová ZdeňkaTechnologie potravin2003/2004
220.Kašpaříková SilvieTechnologie potravin2006/2007
221.Kaut JosefVýroba a distribuce potravin2004/2005
222.Kempná EliškaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
223.Kharytonava Katsiaryna, Bc.AF N-TP-EKT prez [sem 5, roč 2]2020/2021
224.Kindermannová HanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2011/2012
225.Kintl Antonín, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 3, roč 2]2010/2011
226.Klabenešová IvetaAF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
227.Klanicová MarieAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2019/2020
228.Kleinová Jana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
229.Kleinová MartinaTechnologie potravin2003/2004
230.Klenovská Barbora, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
231.Klepáčková Veronika, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 1, roč 1]2010/2011
232.Kličková MartinaAF B-ZS-PUO prez [sem 5, roč 3]2020/2021
233.Klimeš JanAF B-ZOO-ZO prez [sem 1, roč 1]2016/2017
234.Klimešová MartinaVýroba a distribuce potravin2004/2005
235.Klusoňová Iva, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 3, roč 2]2012/2013
236.Kňákalová KláraAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2016/2017
237.Knoblochová EliškaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2018/2019
238.Knorová Andrea, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
239.Kobzík PetrTechnologie potravin2006/2007
240.Kočíb JanTechnologie potravin2001/2002
241.Kolářová MiroslavaTechnologie potravin2006/2007
242.Kolatková ZuzanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
243.Kollár DanLDF B-STAV-STAV prez [sem 3, roč 2]2014/2015
244.Kolouchová PetraTechnologie potravin2003/2004
245.Komárková NatálieAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2016/2017
246.Komrska PetrTechnologie potravin2003/2004
247.Konečná KristýnaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2011/2012
248.Konečná Romana, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 1, roč 1]2010/2011
249.Konečná Věra, Bc.Technologie potravin2006/2007
250.Konečný PetrAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
251.Kopecká Martina, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 4, roč 2]2007/2008
252.Kopečková Markéta, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
253.Kopuncová EliškaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2020/2021
254.Korčák PetrTechnologie potravin2001/2002
255.Kořínková AnetaAF B-TO-OH prez [sem 5, roč 3]2020/2021
256.Kosová PetraAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
257.Košárek ŠimonAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2019/2020
258.Kotásková MichaelaAF B-TO-OH prez [sem 5, roč 3]2020/2021
259.Kouba Zdeněk, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 1, roč 1]2009/2010
260.Kouřilová VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
261.Koutný Tomáš, Bc.AF N-BO-BMO prez [sem 3, roč 2]2009/2010
262.Kováčiková IvanaAF B-ZOO-ZO prez [sem 3, roč 2]2015/2016
263.Kovál AdamAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2018/2019
264.Kovaříková JanaTechnologie potravin2005/2006
265.Kovářová VeronikaTechnologie potravin2004/2005
266.Králíčková Šárka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
267.Králík PetrTechnologie potravin2003/2004
268.Kramárik JánZF B-ZIZ-Z prez [sem 1, roč 1]2020/2021
269.Krátká LenkaTechnologie potravin2003/2004
270.Krčková Simona, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
271.Krejčová EvaTechnologie potravin2003/2004
272.Krchňák JiříTechnologie potravin2003/2004
273.Krmíček Vít, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 3, roč 2]2010/2011
274.Kroupová EliškaZF B-ZT-Z prez [sem 1, roč 1]2011/2012
275.Krumplová AdélaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
276.Krupková Daniela, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
277.Krůtilová Veronika, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
278.Křečková Eliška, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
279.Křenková Radka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
280.Křepelková MichaelaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2011/2012
281.Křiváková Lenka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
282.Křivánková IvaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
283.Křivánková KateřinaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2017/2018
284.Křížová VeronikaTechnologie potravin2003/2004
285.Křupalová AlenaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
286.Kubová ŠárkaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
287.Kučerová JustýnaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2017/2018
288.Kunická KristýnaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2011/2012
289.Kurdiovský MartinTechnologie potravin2003/2004
290.Kůrková JanaAF N-FYTO-BR prez [sem 5, roč 2]2016/2017
291.Kvapilová MonikaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2018/2019
292.Kvapilová Veronika, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
293.Lacmanová JanaTechnologie potravin2006/2007
294.Lahodová PetraAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2017/2018
295.Langová MarkétaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
296.Laštovičková JarmilaAF B-ZS-AE prez [sem 3, roč 2]2016/2017
297.Laudová ZuzanaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2020/2021
298.Lavingrová VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
299.Leischnerová ZuzanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2018/2019
300.Leisserová PavlaAF B-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2011/2012
301.Lexová Kristina, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
302.Ležatka Michal, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
303.Lidmilová JitkaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
304.Líkařová LucieTechnologie potravin2003/2004
305.Linhartová PavlaVýroba a distribuce potravin2004/2005
306.Lisec JakubLDF B-DREV-DREV prez [sem 1, roč 1]2012/2013
307.Loučková Pavlína, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
308.Lujka JanAF B-ZOO-ZO prez [sem 3, roč 2]2015/2016
309.Lukášová LucieAF B-TP-TP prez [sem 7, roč 3]2016/2017
310.Lysek AdamAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
311.Macek TomášAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
312.Mackerle KateřinaZahradní a krajinná architektura2004/2005
313.Maduda MartinAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2020/2021
314.Mach PavelOdpadové hospodářství2005/2006
315.Macháčková HanaFytotechnika2005/2006
316.Machalová NicoleAF B-ZS-PUO prez [sem 5, roč 3]2020/2021
317.Macháň Pavel, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
318.Machková LenkaLDF B-LES-ARB prez [sem 5, roč 3]2013/2014
319.Machková MonikaTechnologie potravin2003/2004
320.Malá LucieVýroba a distribuce potravin2004/2005
321.Malíková Helena, Bc.LDF N-KI-BUK prez [sem 1, roč 1]2008/2009
322.Maliňáková HanaTechnologie potravin2001/2002
323.Malinová ŠárkaTechnologie potravin2003/2004
324.Malý JanFytotechnika2003/2004
325.Mareček Vít, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
326.Marešová KateřinaZootechnika2003/2004
327.Marková Helena, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
328.Martincová ŽanetaAF B-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2011/2012
329.Mašek Michal, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 1, roč 1]2012/2013
330.Mašová KamilaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
331.Matějková Pavlína, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
332.Matušíková Lucia, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
333.May Jan, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 1, roč 1]2012/2013
334.Mazáková KristýnaZF B-ZKA-ZKA prez [sem 3, roč 2]2018/2019
335.Melecká IlonaTechnologie potravin2003/2004
336.Melicharová MontanaAF N-ZS-AE prez [sem 5, roč 2]2018/2019
337.Melichaříková RomanaAgroekologie2006/2007
338.Melišová Lucie, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
339.Mencl MichalAF B-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2011/2012
340.Menšíková EvaTechnologie potravin2001/2002
341.Mička MartinTechnologie potravin2004/2005
342.Mikeš OndřejTechnologie potravin2001/2002
343.Mikešová JanaAgroekologie2006/2007
344.Mikulecká ZuzanaAF B-ZS-PUO prez [sem 5, roč 3]2020/2021
345.Minksová DanielaManažersko-ekonomický obor2004/2005
346.Mišková Alena, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
347.Mišková Mariana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
348.Mišúnová LucieAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2019/2020
349.Moravcová GabrielaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
350.Moravcová Jana, Bc.AF N-ZOO-ZO prez [sem 3, roč 2]2010/2011
351.Mrázková Gabriela, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
352.Mudráková PavlaZF B-ZAKA-ZKA prez [sem 3, roč 2]2009/2010
353.Müller David, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
354.Müllerová Petra, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
355.Műllerová ŠárkaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
356.Musil LukášLDF B-KRAJ-KRAJ prez [sem 8, roč 3]2007/2008
357.Musila JanAF B-AGB-VS prez [sem 5, roč 3]2014/2015
358.Musilová Eva, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
359.Musilová Lenka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
360.Musilová MartinaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
361.Musilová Milena, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
362.Musiolková MiriamAF B-ZOO-ZO prez [sem 3, roč 2]2013/2014
363.Najzar VáclavAF B-TO-OH prez [sem 7, roč 3]2017/2018
364.Náplavová AnetaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
365.Navrátil LukášAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2019/2020
366.Navrátil PetrTechnologie potravin2003/2004
367.Navrátilová Zuzana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
368.Nečasová MarkétaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2017/2018
369.Nedomová KristýnaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
370.Němcová Michaela, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
371.Němeček Jan, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
372.Němeček RadoslavAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
373.Nerad KarelLDF B-STAV-STAV prez [sem 3, roč 2]2010/2011
374.Nerádová MichaelaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2018/2019
375.Nevosadová Lenka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
376.Niezgodová Lenka, Bc.AF N-ZS-ZEI prez [sem 1, roč 1]2012/2013
377.Nováčková Jana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
378.Nováková DarinaAgroekologie2005/2006
379.Nováková RomanaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
380.Nováková Tereza, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
381.Novotná HelenaTechnologie potravin2003/2004
382.Novotná IvanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2016/2017
383.Novotná Kateřina, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
384.Novotná Marie, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2010/2011
385.Novotná MichaelaTechnologie potravin2004/2005
386.Obdržálek MatějLDF B-DSGN-DSGN prez [sem 7, roč 4]2015/2016
387.Obršlíků ChrisAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2019/2020
388.Olšanský JiříAF N-FYTO-F prez [sem 1, roč 1]2019/2020
389.Omelková MartinaAgroekologie2005/2006
390.Ondrová IlonaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
391.Ondrušíková SylvieAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
392.Ondrůšková GabrielaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
393.Osecká Tereza, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
394.Ostřanská MichaelaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
395.Ošťádalová IlonaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
396.Otáhalová Ivana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
397.Ovšonka MartinLDF N-STAV-STAV prez [sem 1, roč 1]2015/2016
398.Pajdla MarekLDF B-LES-ARB prez [sem 3, roč 2]2013/2014
399.Pajl JaroslavAF B-AGB-FY prez [sem 3, roč 2]2015/2016
400.Pálenská AnnaTechnologie potravin2006/2007
401.Paluda RomanPEF N-HPS-FIM prez [sem 1, roč 1]2014/2015
402.Pártlová KristýnaAF B-ZS-AE prez [sem 5, roč 3]2008/2009
403.Patloková MartinaAF B-ZEI-ABY prez [sem 3, roč 2]2017/2018
404.Pavlásek Martin, Bc.PEF N-II-ARI-SNIN prez [sem 3, roč 2]2013/2014
405.Pavlíčková TerezaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
406.Pěček JanZF B-ZI-VIN komb [sem 3, roč 2]2018/2019
407.Pechková Jana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
408.Pekárek PetrLDF B-LES-LES prez [sem 5, roč 3]2011/2012
409.Pešová NikolaAF B-ZEI-ABY prez [sem 5, roč 3]2014/2015
410.Peterková Kateřina, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
411.Petirová Eva, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
412.Picková TerezaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
413.Pillerová Rostislava, Bc.AF N-FYTO-F prez [sem 3, roč 2]2010/2011
414.Pišlová MagdalenaTechnologie potravin2003/2004
415.Pleskačová KláraAF B-TO-OH prez [sem 3, roč 2]2016/2017
416.Plesková JitkaTechnologie potravin2001/2002
417.Plišťáková Lucie, Bc.LDF N-KI-KI prez [sem 3, roč 2]2013/2014
418.Plucarová DanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
419.Počuch MichalLDF B-LES-LES prez [sem 3, roč 2]2010/2011
420.Podbřecká ŽanetaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
421.Podroužková LucieAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
422.Pokorný Tomáš, Bc.LDF N-DI-DI prez [sem 3, roč 2]2013/2014
423.Poláček TomášAF B-AGB-VS prez [sem 6, roč 3]2018/2019
424.Poláčková JanaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
425.Poláčková MarieAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2012/2013
426.Polcová PetraAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2012/2013
427.Pomezný MarekAF B-ZOO-ZO prez [sem 5, roč 3]2009/2010
428.Popelková Hana, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 1, roč 1]2010/2011
429.Popelková ZuzanaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
430.Popková RomanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
431.Popovská Eva, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
432.Poštulková ŽanetaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
433.Preislerová StefanieAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
434.Premusová KláraAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
435.Procházková MartinaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
436.Proroková TerezaAF N-ZOO-ZO prez [sem 5, roč 2]2014/2015
437.Prucková ZdeňkaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2016/2017
438.Pryclová Kateřina, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2008/2009
439.Přichystal LukášAF B-TO-OH prez [sem 3, roč 2]2016/2017
440.Půst PetrAF B-ZEI-ABY prez [sem 3, roč 2]2019/2020
441.Pydychová AlenaTechnologie potravin2003/2004
442.Rantová BarboraAF N-TO-TMO prez [sem 1, roč 1]2017/2018
443.Rašíková KateřinaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015
444.Rašková Jitka, Bc.ZF N-ZI-Z prez [sem 3, roč 2]2012/2013
445.Ratiborská ŠárkaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
446.Raušová Ludmila, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2008/2009
447.Rod JanAF B-AGB-VS prez [sem 5, roč 3]2017/2018
448.Rolenec Václav, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
449.Rosický JanTechnologie potravin2003/2004
450.Rossi DenisaTechnologie potravin2003/2004
451.Roubíčková Petra, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2010/2011
452.Roupcová LuciaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
453.Rozíková Veronika, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
454.Rozsypalová MarkétaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2012/2013
455.Rumanová MonikaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
456.Rumíšková SoňaAF B-TP-TP prez [sem 7, roč 3]2013/2014
457.Růžička VojtěchAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2020/2021
458.Růžičková JanaTechnologie potravin2001/2002
459.Rybová LenkaTechnologie potravin2005/2006
460.Řehořková Štěpánka, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 2, roč 1]2007/2008
461.Řehulka Michal, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2010/2011
462.Říhová JanaTechnologie potravin2003/2004
463.Říhová LenkaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2017/2018
464.Sabotová MichaelaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
465.Sadílek LukášZF B-ZI-VIN prez [sem 7, roč 3]2016/2017
466.Sedláčková AdélaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2016/2017
467.Sedláčková LenkaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2013/2014
468.Sedláčková PavlaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2016/2017
469.Sedláková DagmarTechnologie potravin2005/2006
470.Sedláková SimonaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
471.Seidlová Cindy PatriciaAF B-ZS-AE prez [sem 3, roč 2]2016/2017
472.Seidlová Veronika, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
473.Selecký TomášAF N-ZS-AE prez [sem 1, roč 1]2010/2011
474.Serafinovič MilanAF B-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
475.Schindler FilipLesnictví2004/2005
476.Schlosserová NikolaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
477.Schneeweissová JanaTechnologie potravin2001/2002
478.Schreiber PatrikAF B-ZS-AE prez [sem 3, roč 2]2015/2016
479.Skácelová AndreaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
480.Skoupá LucieLesnictví2006/2007
481.Skulilová ZuzanaTechnologie potravin2003/2004
482.Skýpalová VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
483.Sládek JosefTechnologie potravin2003/2004
484.Slavík PavelTechnologie potravin2001/2002
485.Slavíková Zuzana, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 1, roč 1]2010/2011
486.Slezák MarekAF B-TO-OH prez [sem 7, roč 3]2014/2015
487.Slezáková JanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2016/2017
488.Slonek ZdeněkVýroba a distribuce potravin2004/2005
489.Smejkal Lubomír, Bc.Dřevařské inženýrství2006/2007
490.Smetková JanaTechnologie potravin2003/2004
491.Smetková MiroslavaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2012/2013
492.Smolíková VendulaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
493.Sojková TerezaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
494.Součková Markéta, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
495.Soukupová TerezaTechnologie potravin2003/2004
496.Spálovský JanTechnologie potravin2003/2004
497.Spěváčková LudmilaVšeobecné zemědělství2003/2004
498.Stachovcová KamilaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2017/2018
499.Staňková JiřinaAF N-ZS-AE prez [sem 3, roč 2]2015/2016
500.Stará BarboraAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
501.Stehlíková Edita, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
502.Stehnová EmaAF N-ZS-RV prez [sem 3, roč 2]2016/2017
503.Stejskalová Lenka, Bc.ZF N-ZI-Z prez [sem 3, roč 2]2012/2013
504.Stejskalová ZuzanaTechnologie potravin2003/2004
505.Stočesová PetraVýroba a distribuce potravin2004/2005
506.Straka PavelTechnologie potravin2003/2004
507.Straková AnetaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2019/2020
508.Straková KatarínaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
509.Studýnka JiříLesnictví2006/2007
510.Stuchlík TomášAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
511.Suchánek PavelAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
512.Suchý PavelAF B-TO-OH prez [sem 3, roč 2]2016/2017
513.Suvorova MariyaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2018/2019
514.Svoboda JaroslavDřevařské inženýrství2004/2005
515.Svobodová NatálieAF B-ZS-PUO prez [sem 3, roč 2]2019/2020
516.Svobodová PavlaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2012/2013
517.Sychra Daniel, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
518.Sýkora Vladimír, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2010/2011
519.Synková LucieAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
520.Šabršula JanAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2013/2014
521.Šafářová PetraAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2017/2018
522.Šafránková AnnaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2020/2021
523.Šalomounová ZuzanaTechnologie potravin2003/2004
524.Šesták LukášPEF B-EM-MO-SBCR prez [sem 7, roč 3]2012/2013
525.Šidák JiříTechnologie potravin2003/2004
526.Šichnárková Lada, Mgr.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
527.Šillerová Jana, Bc.AF N-ZS-AE prez [sem 1, roč 1]2010/2011
528.Šimková MagdalenaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
529.Šimková PavlaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
530.Šimoník LadislavLDF B-STAV-STAV prez [sem 3, roč 2]2013/2014
531.Šišmová BarboraAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2017/2018
532.Šišperová Eliška, Bc.Technologie potravin2006/2007
533.Škarková Miroslava, Bc.AF N-ZS-ZEI prez [sem 3, roč 2]2009/2010
534.Šmahel Ondřej, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
535.Šmídková BarboraZootechnika2003/2004
536.Šmídová StanislavaLesní inženýrství2003/2004
537.Šoukalová LenkaVýroba a distribuce potravin2003/2004
538.Špaček PetrPEF B-EM-ME prez [sem 3, roč 2]2020/2021
539.Šťastná MagdalénaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2019/2020
540.Šťastný Pavel, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
541.Štempáková KristínaAF N-ZS-AE prez [sem 3, roč 2]2015/2016
542.Štěpán Jan, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 1, roč 1]2012/2013
543.Štěpánková IrenaTechnologie potravin2003/2004
544.Štěrbová HanaAF B-TO-OH prez [sem 5, roč 3]2011/2012
545.Štiasna Klára, Bc.AF N-FYTO-BR prez [sem 3, roč 2]2012/2013
546.Štulpová Ivana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
547.Šubrt MiroslavTechnologie potravin2003/2004
548.Šubrtová Eva, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
549.Šulcová AlenaTechnologie potravin2005/2006
550.Šuťáková KateřinaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2012/2013
551.Šutera DavidAF B-AGB-FY prez [sem 3, roč 2]2016/2017
552.Švec Petr, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
553.Taberyová LenkaTechnologie potravin2003/2004
554.Talaš Jan, Bc.LDF N-KI-KI prez [sem 3, roč 2]2013/2014
555.Tesař MiroslavAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
556.Tettauer Lukáš, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
557.Tökölyová KateřinaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2015/2016
558.Toman JiříAF B-RL-RL prez [sem 7, roč 3]2017/2018
559.Tomanová KláraAF B-ZS-PUO prez [sem 3, roč 2]2019/2020
560.Tomková Šárka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
561.Trojan Václav, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2008/2009
562.Trojanová Pavla, Bc.ZF N-ZI-Z prez [sem 3, roč 2]2012/2013
563.Trtílková Radka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
564.Ťuláková TerezaAF B-ZOO-ZO prez [sem 5, roč 3]2017/2018
565.Tvrdíková JanaTechnologie potravin2003/2004
566.Tvrdoňová KateřinaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
567.Uhlířová HanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2012/2013
568.Urbánková MichaelaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2018/2019
569.Urbanová IvetaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
570.Urbišová AmálieAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
571.Vacula OndřejAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2020/2021
572.Vaculčiaková SilviaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2018/2019
573.Vaculínová HanaTechnologie potravin2003/2004
574.Vala Ondřej, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 2, roč 1]2007/2008
575.Valentová MichaelaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
576.Valíčková JanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2012/2013
577.Vaňková JanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2013/2014
578.Vařeková PavlínaAgroekologie2003/2004
579.Vašková PetraAF N-TP-EKT prez [sem 3, roč 2]2016/2017
580.Vašulková VěraTechnologie potravin2001/2002
581.Vávra JaroslavAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2017/2018
582.Vavřík PavelTechnologie potravin2005/2006
583.Včelíková BarboraAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2020/2021
584.Vejtasová BarboraTechnologie potravin2005/2006
585.Velecká EvaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2017/2018
586.Vespalcová TerezaAF N-ZS-AE prez [sem 3, roč 2]2015/2016
587.Vilímková Jana, Bc.AF N-ZS-RV prez [sem 3, roč 2]2010/2011
588.Vintrlíková Eva, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2012/2013
589.Vlachová ŠárkaZF B-ZKA-ZKA prez [sem 5, roč 3]2016/2017
590.Vlkovič Daniel, Mgr.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2010/2011
591.Volná JitkaAF B-ZOO-ZO prez [sem 3, roč 2]2014/2015
592.Vránová EvaTechnologie potravin2003/2004
593.Vrchotová Naděžda, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2011/2012
594.Vrzala StanislavLesnictví2004/2005
595.Vybíralová RenataAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
596.Vyroubal MartinTechnologie potravin2003/2004
597.Výstřelová Zdeňka, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
598.Wegscheiderová VlastaTechnologie potravin2003/2004
599.Zagóra Nela, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 4, roč 2]2007/2008
600.Zajoncová VeronikaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2013/2014
601.Zálešáková Ivana, Bc.ZF N-ZI-Z prez [sem 3, roč 2]2012/2013
602.Zbožínková Hana, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 1, roč 1]2009/2010
603.Zelenková VeronikaAF B-AGB-VS prez [sem 5, roč 3]2020/2021
604.Zelinková KateřinaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2013/2014
605.Zeman Miroslav, Bc.LDF N-LI-LI prez [sem 1, roč 1]2009/2010
606.Zemánková KristýnaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
607.Zemanová AnetaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2012/2013
608.Zetková AdélaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2019/2020
609.Zorníková GabrielaTechnologie potravin2005/2006
610.Zsoldosová JanaAF B-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2014/2015
611.Zvolánková JanaAF B-RL-RL prez [sem 5, roč 3]2011/2012
612.Žákovská Adéla, Bc.AF N-TP-TP prez [sem 3, roč 2]2009/2010
613.Žaludová Kahánková MichaelaAF B-ZS-AE prez [sem 6, roč 3]2007/2008
614.Ženatová JitkaAF B-TP-TP prez [sem 7, roč 3]2009/2010
615.Žitňanová NatálieAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2018/2019
616.Živocký RadimZahradní a krajinná architektura2006/2007
617.Životská HanaAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2015/2016
618.Životská IvanaAF B-ZS-AE prez [sem 1, roč 1]2018/2019
619.Žižlavská BarboraAF B-TP-TP prez [sem 5, roč 3]2014/2015

zpět na začátek stránky

VČELAŘSTVÍ pro technology
abecední pořadípříjmení a jménooborrok absolvování
1.Adamíková VeronikaTechnologie potravin1998
2.Balvanová MarkétaTechnologie potravin1998
3.Beňo RichardTechnologie potravin1998
4.Buben PavelTechnologie potravin1998
5.Červinková BlankaTechnologie potravin1998
6.Čouka FrantišekTechnologie potravin1998
7.Dočekalová EvaTechnologie potravin1999
8.Doležalová IvetaTechnologie potravin1999
9.Dostál MichalTechnologie potravin1998
10.Ducháčková MonikaTechnologie potravin1999
11.Dušková MarkétaTechnologie potravin1998
12.Gergely TomášTechnologie potravin1998
13.Grulich JiříTechnologie potravin1998
14.Hamerníková DagmarTechnologie potravin1999
15.Harantová SoňaTechnologie potravin1999
16.Hašková SoňaTechnologie potravin1998
17.Heverlová LenkaTechnologie potravin1999
18.Hlavová JitkaTechnologie potravin1999
19.Holčáková RadkaTechnologie potravin1998
20.Hudec MiloslavTechnologie potravin1998
21.Chasáková PetraTechnologie potravin1998
22.Jagoš VítTechnologie potravin1998
23.Jankovská RenataTechnologie potravin1998
24.Jeglová AlexandraZootechnika1999
25.Jurčeková MarkétaTechnologie potravin1998
26.Jurčová MartinaTechnologie potravin1998
27.Kalhotka LiborTechnologie potravin1998
28.Kavanová EvaTechnologie potravin1998
29.Klimánek JiříTechnologie potravin1998
30.Kocurová KateřinaTechnologie potravin1998
31.Kolegar JiříTechnologie potravin1998
32.Komzáková DenisaTechnologie potravin1998
33.Konečný ZbyněkTechnologie potravin1998
34.Kopáčková EvaTechnologie potravin1999
35.Korčák PetrTechnologie potravin1999
36.Krejčířová LenkaTechnologie potravin1998
37.Krubová KateřinaTechnologie potravin1998
38.Kučerová EvaTechnologie potravin1999
39.Kučerová VladimíraTechnologie potravin1999
40.Kulinová PetraTechnologie potravin1998
41.Lacina MartinTechnologie potravin1999
42.Macháčková LenkaTechnologie potravin1998
43.Mikuličová MartinaTechnologie potravin1999
44.Minksová JitkaTechnologie potravin1998
45.Mlčáková LucieTechnologie potravin1998
46.Pešová VladimíraTechnologie potravin1998
47.Pospíšil RobertTechnologie potravin1998
48.Prchalová DanielaTechnologie potravin1999
49.Prchalová MagdalenaTechnologie potravin1999
50.Prudilová MagdaTechnologie potravin1998
51.Říčná VeronikaTechnologie potravin1998
52.Šerhantová VendulaTechnologie potravin1998
53.Šlezingerová DanaTechnologie potravin1999
54.Šrámková JitkaTechnologie potravin1999
55.Tesařík AlešTechnologie potravin1998
56.Trnavská IvanaTechnologie potravin1999
57.Troppová AlenaTechnologie potravin1998
58.Vaculíková AndreaTechnologie potravin1998
59.Vaňková BarboraTechnologie potravin1999
60.Vávra MichalTechnologie potravin1998
61.Vrba KarelTechnologie potravin1998
62.Vyhnánek JanTechnologie potravin1998

Předmět částečně nahrazoval tehdy neexistující předmět Technologie včelích produktů - v současné době se učí produkty zcela aplikovaně pro technology. Od Akademického roku 2008/2009 pod kratším názvem Včelí produkty.

zpět na začátek stránky

Postgraduální zkoušky v doktorských studijních programech
Příjmení a jméno, titulUniverzita a fakultaProgram; oborPředmět(y)Rok absolvování
1.Šmerda Jakub, Ing.AF MENDELUBotanika; Anatomie a fyziologie rostlinVčelařství2001
2.Svoboda Jiří, Ing.AF MENDELUZootechnika; Speciální zootechnikaBiologie včel
Technologie a technika chovu včel
Technologie včelích produktů
2004-2006
3.Baloun Matěj, Ing.Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zemědělská fakultaEkologie a ochrana prostředí; Aplikovaná a krajinná ekologieVčelařství2016
4.Hýbl Marian, Ing.AF MENDELUZootechnika; Speciální zootechnikaBiologie včel
Technologie a technika chovu včel
2018-2019
5.Jandlová Marcela, Ing.AF MENDELUTP; Vlastnosti a zpracování zem. materiálů a produktůTechnologie a technika chovu včel2019
6.Musila Jan, Ing.AF MENDELUZootechnika; Speciální zootechnikaBiologie včel
Technologie a technika chovu včel
2019-2020

zpět na začátek stránky

VČELÍ PRODUKTY
odborný kurz pro včelaře
abecední pořadípříjmení a jménorok absolvování
1.Bednář Michal Ing.2005/2006
2.Čermák Drahomír2005/2006
3.Fischer Karel Mgr.2005/2006
4.Gruna Bronislav Mgr.2005/2006
5.Hatlapatka Radim2005/2006
6.Matela Leopold RNDr. 2005/2006
7.Musil Miroslav Ing.2005/2006
8.Nerad Ladislav2005/2006
9.Nerad Ladislav ml.2005/2006
10.Novák Pavel 2005/2006
11.Novák Petr Ing.2005/2006
12.Plachý František2005/2006
13.Plevan Tomáš2005/2006
14.Rybář Rudolf, Ing., CSc.2005/2006
15.Řídel Martin 2005/2006
16.Sabolovič Vladimír Ing.2005/2006
17.Straka František2005/2006
18.Texl Petr Ing.2005/2006
19.Tůma Josef 2005/2006
20.Vrzáň Karel2005/2006

Kurz je pořádaný jako vzdělávání včelařů praktiků, kteří mají zájem o prohloubení znalostí v oboru včelích produktů. Více podrobností na: http://mendelu.apridal.cz/kurz1.htm.

zpět na začátek stránky

Design & content by
© 2001 Antonin Pridal
Optimalizováno pro rozlišení 800 x 600